Ліниві вареники з сиру: девять докладних покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати ліниві вареники з сиру: девять докладних покрокових рецептів

Покрокові рецепти ледачих вареників із сиру з борошном і манкою, вишнею, цукатами, сиром і картоплею

Варіант 1: Класичні ліниві вареники з сиру

У традиційному рецепті ліниві вареники готуються з манною крупою. За рахунок її додавання тісто стає ніжніше, воно не гумове, чудово просочується кошторисної або згущеним молоком при подачі до столу. Кількість цукру, яке зазначено в рецепті, можна трохи скоротити або розділити, щоб використовувати частину піску для посипання страви.

Інгредієнти

  • 200 г сиру;
  • 2 ложки цукру;
  • 2 ложки крупи;
  • 3 ложки пшеничного борошна;
  • сіль;
  • 1 яйце.

Покроковий рецепт класичних ледачих вареників

Крок 1:

Відміряємо сир, перекладаємо в миску, додаємо до нього цукор і щіпку солі, вводимо одне яйце. Розминаємо все ретельно виделкою або товкачем. Після цього вводимо крупу, розмішуємо. Залишаємо масу для вареників на десять хвилин.

Крок 2:

Рецептурну борошно просто висипаємо на дошку. Через десять хвилин викладаємо на неї сирне тісто, обвалюємо і розгортаємо в ковбаску, але не дуже тонку. Нарізаємо ножем або ділимо лопаткою на шматочки, приблизно рівні вареників. Надаємо їм акуратну форму.

Крок 3:

До цього моменту в каструльці на плиті вже повинна закипіти вода. Не забуваємо її присолити. Закидаємо вареники, обов’язково розмішуємо, щоб вони не прилипли до дна каструльки і не склеїлися між собою.

Крок 4:

Після закипання зменшуємо вогонь. Готуємо ліниві вареники рівно три хвилинки. Потім виймаємо шумівкою в миску. Для подачі поллємо сметаною, можна посипати цукром, доповнити цілими або протертими ягодами.

Доводити до кипіння вареники потрібно швидко, щоб вони не розкисло у воді. Але після цього вогонь обов’язково зменшити, щоб грудочки зберегли свою форму.