Сирники в духовці: десять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати сирники в духовці: десять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти сирників в духовці з борошном і манкою, родзинками, без яєць, з медом та дієтичних

Варіант 1: Класичні сирники в духовці у формочках

Найлегший спосіб зробити сирники – це просто розкласти по силіконових формочках. Вони вийдуть рівні, однакові, ні до чого не пристане. Результат неодмінно порадує. Сир беремо жирний не нижче 9%, краще 18. З цих інгредієнтів вийде десять невеликих сирників на п’ять порцій.

Інгредієнти

  • 400 грамів сиру 18%;
  • 4 грама розпушувача;
  • 4 ложки борошна;
  • 2 яйця;
  • 0,3 ч. л. ваніліну;
  • 60 грамів цукру.

Покроковий рецепт класичних печених сирників

Крок 1:

Крім ванілі дозволяється додати цедру, вийдуть сирники з цитрусовим ароматом. Змішуємо розпушувач і борошно, можна просіяти. Вводимо до них ваніль, якщо вона буде додаватися.

Крок 2:

Сир викладаємо в миску, додаємо цукор з яйцями і розтираємо ложкою, поки не зникнуть всі великі грудочки. За правилами сир перед використанням потрібно протирати через сито, на виробництвах його пропускають через м’ясорубку. Але ці дії виправдані лише при великих об’ємах продукту. Якщо сухих грудок немає, то можна просто пом’яти.

Крок 3:

Засипаємо до сиру борошняну суміш, розмішуємо, вийде подобу тесту. Розкладаємо його по формах. Можна зробити сирники крупніше, в цьому випадку трохи збільшиться час випічки. Верх акуратно розрівнюємо.

Крок 4:

Можна відразу відправляти в духовку. Готуємо печені сирники у формочках 35 хвилин при 180. Залишаємо хвилин на 10 в духовці з відчиненими дверцятами, після чого виймаємо.

Цукор можна додавати в сирники по своєму смаку, але він сильно впливає на консистенцію, це потрібно враховувати, бажано дотримуватися зазначеного у рецептурі кількості.