Пиріг з листкового тіста з варенням пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати пиріг з листкового тіста з варенням пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування закритих і відкритих пирогів з листкового тіста з варенням: домашнє тісто для листкового пирога з варенням

Варіант 1: Класичний рецепт листкового пирога з варенням

Як можна уявити собі рецепт із серії «класика», якщо для пирога використовується покупне тісто? Звичайно, ми приготуємо його самі. Якщо побажаєте – будь-який наступний пиріг готуйте на такий листкової основі, вона універсальна.

Інгредієнти для тіста:

  • два жовтки і одне ціле яйце;
  • борошно, найвищої якості – чотири склянки;
  • дві пачки Селянського масла;
  • стакан води;
  • ложка лимонного соку;
  • сіль – велика щіпка.

Для пирога:

  • кілограм тіста, за наведеним рецептом;
  • десертна ложечка крохмалю;
  • неповний склянку варення.

Покроковий рецепт домашнього пирога з листкового тіста з варенням

Крок 1:

Свіже яйце і два додаткових жовтка вилийте в простору миску, посоліть, не поспішаючи, ретельно розітріть суміш. Додайте сік лимона і воду, додаючи пригорщами борошно, замішують тісто до стану, коли воно перестане липнути до долонь.

Крок 2:

Скачайте тісто в кулю, загорнути в пакет чи плівку, тимчасово відкладіть. Відміряйте сорок грамів борошна, посипаючи нею підморожене масло, швидко порубаєте його в крихту. Зберіть масу у великий прямокутний брикет, Приберіть в холодильник, слідом за ним і покладіть тісто. Час на витримку в холоді – близько півгодини.

Крок 3:

Тісто розгорніть, надріжте кулю, трохи не доходячи до краю, на чотири частини. Розгорніть конструкцію у вигляді квітки, розкачайте довгою качалкою. В середину укладіть брикет раніше підготовленого і охолодженого масла. Далекі кінчики пелюсток» загніть до середини, наверх масляного брикету. Вийшов нерівний квадрат розкачайте ще раз, трохи витягнувши в будь-якому напрямку.

Крок 4:

Подумки розділіть прямокутник на чотири вертикальні смуги, крайню праву і крайню ліву загніть до середини – повинен вийти квадратний, двошаровий пласт. Його згинаємо ще раз схожим способом, тобто краю до середини, у формі книжки.

Крок 5:

Одержаний листковий пласт охолоджуємо протягом півгодини і знову повторюємо всі дії, описані в попередньому етапі. Так вам доведеться вступити не менше шести разів, заняття клопітка, але результат виправдовує всі очікування. Остання витримка на холоді – не менше години, можна витримати тісто і протягом ночі.

Крок 6:

Тепер переходимо власне до самого процесу приготування пирога. Найбільш поширений спосіб – розкачати в останній раз слоенку в прямокутник і наносити варення прямо на неї. Виглядає це наступним чином: прямокутний аркуш розкатаного тіста подумки поділяємо навпіл вертикальною рискою. Ліву «половину» покриваємо шаром варення, в правій робимо довгі наскрізні прорізи, навскоси. До країв не доходимо приблизно на сантиметр.

Крок 7:

Вид варення для пирога не вказано спеціально торкнемося лише, що воно не повинно містити великих ягід або частин фруктів і не бути рідким. Перед нанесенням на пиріг, його додатково загущиваем, вмішуючи крохмаль. Наносячи варення, теж дотримуємося вимоги – залишити незатронутыми приблизно по півтора сантиметра тіста уздовж країв.

Крок 8:

Ту сторону листкового аркуша, на якій знаходяться прорізи, акуратно загинаємо на шар варення, краю слоенки, не порушені варенням і надрізами защипуємо або просто, щільно притиснувши пальцями, далі стискаємо натисканням зубців вилки.

Крок 9:

Випікаємо пиріг відповідно до стандартних рекомендацій: тривалість близько півгодини, температура процесу – 180 градусів.