Паштет з печериць пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати паштет з печериць пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування смачних грибних паштетів з печериць: варіанти з сиром, куркою, печінкою, овочами

Варіант 1: Класичний рецепт паштету з печериць

Ця закуска навіть скромніше за списком продуктів, ніж наступний, швидкий рецепт. Оригінальне блюдо готується на нерафінованій олії. Гриби, обсмажені таким способом, ще пахучіше і, якщо є можливість приготувати їх на олії домашнього віджимання з смажених насіннячок, ви отримаєте саме точне уявлення про смак класичного паштету з печериць.

Інгредієнти:

  • чотири репчатых цибулини;
  • печериці – п’ятсот грамів;
  • півтори ложки сушеного часнику;
  • сіль і трохи перцю;
  • масло рослинне – чверть склянки.

Покроковий рецепт приготування грибного паштету з печериць

Крок 1:

Подрібнення готових грибів будемо виробляти блендером, тому, виключно для зручності подальшої роботи, розмір і форму нарізки печериць не змінюйте. Вимийте грибочки і розпустіть пластинками, не товщі п’яти міліметрів. З цибулин зніміть піну, вимийте їх і наріжте не крупніше четвертинок колечок.

Крок 2:

Сковорідку з подвійним дном і, бажано, без спеціальних покриттів, прогрійте досить сильно, разом з налитим маслом. Знизьте температуру і викладіть в прожарену олія цибулю. Пасеруйте до п’яти хвилин, не даючи рум’янитися скибочкам.

Крок 3:

Покладіть і вмішайте гриби, не накривайте кришкою, а присоліть, додайте часник і перець. Обсмажуйте, ще трохи збавивши температуру, близько чверті години – лук і шампіньйони повинні спочатку виділити сік, потім, після гасіння, досить сильно підрум’янитися.

Крок 4:

Не накривайте сковороду і дайте пассеровке повільно охолонути. Підставте з одного краю під сковороду будь плоский предмет, припустимо, сірниковий коробок, нехай зайве масло збереться біля однієї стінки, ми його зачерпувати не будемо.

Крок 5:

Перекладіть обсмажені продукти в подрібнювач блендера, увімкніть його спочатку на кілька секунд на малій швидкості і подивіться, наскільки добре розмелюються продукти, далі перейдіть до подрібнення. Якщо потрібної консистенції за хвилину не доб’єтеся, увімкніть підвищену швидкість на кілька секунд. При точно дотриманих пропорціях такий паштет хороший з чорним хлібом.