Компот з апельсинів шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати компот з апельсинів шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти ароматного компоту з апельсинів з лимоном, вишнею, яблуками, морквою, консервованими ананасами і цедрою

Варіант 1: Класичний рецепт компоту з апельсинів

Чим відрізняються компоти від морсів? Перші залишають до подачі з плодами, з яких вони готуються. А другі обов’язково проціджують. Сьогодні ми будемо готувати саме компот з апельсинів, до складу якого, крім класичної подачі, увійдуть самі різні інгредієнти. Але, давайте по порядку.

Інгредієнти:

  • чотири апельсина середнього розміру;
  • 149 грам цукру;
  • три літра очищеної води.

Покроковий рецепт компоту з апельсинів

Крок 1:

Всі апельсини вимити в чистій воді, скориставшись м’якою стороною губки. Потім промокнути кожен паперовою серветкою.

Крок 2:

Тепер на обробній дошці нарізати плоди кружечками. Приблизна товщина – сантиметр.

Крок 3:

Обрізати по колу шкірку з білою частиною, яка сама гірка в будь-яких цитрусових. Перекласти отримані шматочки в каструлю.

Крок 4:

Засипати апельсини запланованим обсягом цукру. Також залити всередину три літра очищеної води. Поставити ємність на середній вогонь конфорки.

Крок 5:

Довести рідина в каструлі до легкого бурління. Трохи зменшити температуру і не щільно прикрити кришкою, перед цим акуратно змішавши довгою вузькою лопаткою.

Крок 6:

Варити компот з апельсинів протягом чверті години. Вимкнути вогонь. Дати напою трохи охолонути.

Крок 7:

У скляний глечик обережно закласти м’які апельсинові кола. Залити ароматною рідиною. Поставити на холодильну полку. Розливати по келихах, коли компот добре охолоне, намагаючись не збовтувати осад.

Як ви розумієте, якщо після нарізки ви виявите у м’якоті апельсинів кісточки, їх необхідно видалити. Що стосується білої частини, яка розташована безпосередньо під помаранчевої скоринкою, її важливо зрізати. Інакше напій вийде гірким.