Компот із свіжих яблук пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати компот із свіжих яблук пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування компоту з свіжих яблук в каструлі, заготівля на зиму: варіанти яблучного компоту з апельсинами, м’ятою, айвою

Варіант 1: Класичний рецепт компоту з свіжих яблук

Серед усіх можливих рецептур, яблучні компоти, мабуть, найпопулярніші. Причина тому в ароматі і доступності фруктів, різноманітності існуючих сортів. Яблука чудово поєднуються з іншими фруктами і ягодами, «прихильно» відносяться до ароматизаторів начебто кориці або ванілі.

Інгредієнти:

  • два літри відфільтрованої води;
  • півкіло домашніх яблук;
  • 120 гр. цукру.

Покроковий рецепт компоту з свіжих яблук

Крок 1:

Моєму яблука. Розрізаємо плоди на вісім часточок, прибираючи з кожної серцевину. Не забуваємо відірвати хвостик і вирізати носик. Компот вийде значно ароматніший і насиченою, якщо фрукти нарізати скибочками однакової товщини.

Крок 2:

На включену плиту поміщаємо глибоку каструлю. Наповнюємо її двома літрами очищеної води і доводимо до закипання.

Крок 3:

В інтенсивно вируючу рідина висипаємо цукор. Розмішати до повного розчинення, акуратно, щоб не обпектися, опускаємо в каструлю шматочки яблук.

Крок 4:

Після повторного закипання, зменшуємо нагрівання до середнього і проварюємо фрукти хвилини дві. Щоб по максимуму зберегти всі вітаміни, компот після закипання потрібно готувати лише при дуже помірному кипінні. Знявши пробу, якщо потрібно, коригуємо солодкість додаванням цукру.

Крок 5:

Проваривши компот після закипання десять хвилин, знімаємо каструлю з плити. Час варіння залежить від м’якості яблук. Якщо м’якоть пухка, компот досить проварити протягом п’яти хвилин, але якщо яблука щільні або недостиглі, час приготування доведеться збільшити до 20 хвилин.

Домашній яблучний компот прийнято подавати без фруктів, після повного охолодження і незначного охолодження. Шматочки яблук подаються окремо, у невеликих тарілочках або вазочках.