Компот з малини шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати компот з малини шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти неповторного компоту з малини з яблуками, грушами, лимоном і смородиною в класичній і швидкої подачі, а також у вигляді зимової консервації

Варіант 1: Класичний рецепт компоту з малини

Бездоганний смак малини складно з чимось порівняти. Завдяки цьому і особливо ніжною структурі цих ягід в кулінарії вона використовується в сирому вигляді в якості прикраси різноманітних десертів. Однак на цей раз ми будемо робити компот з малини з додаванням різних інгредієнтів. Але почнемо, як завжди, з класичного варіанту.

Інгредієнти:

  • кілограм свіжої малини;
  • повні три літри води;
  • півтора склянки цукру.

Покроковий рецепт компоту з малини

Крок 1:

Малину перебрати і видалити плодоніжки. Закинути в миску з водою і акуратними рухами вимити всі ягоди. Струшуючи вологу, розкидати на рушник. Залишити для просушування.

Крок 2:

Всю заплановану очищену воду вилити в глибоку каструлю. Поставити на велику конфорку.

Крок 3:

При високій температурі довести рідину до активного кипіння. Тільки потім обережно ввести білий цукор.

Крок 4:

Перемішувати сироп лопаткою протягом двох-трьох хвилин. Після цього пересипати підготовлену малину. Зменшити вогонь до мінімуму.

Крок 5:

Томити компот з малини п’ять хвилин. Вимкнути Конфорку, а напій накрити кришкою. Повністю остудити. Зберігати на полиці холодильної в глечику або графині.

Дуже важливо уважно переглянути використовуються ягоди. Всередині малини часто “живуть” дрібні жучки. І їх обов’язково потрібно видалити. Для цього рекомендуємо залишити малину у воді на 30-35 хвилин, протягом яких вони повинні спливти.