Компот з мандаринів пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати компот з мандаринів пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування компоту з мандаринів в каструлі і в мультиварці: варіанти ароматного напою з апельсинами, яблуками

Варіант 1: Класичний рецепт компоту з мандаринів

Нічого екзотичного насправді в рецепті немає, придбати сонячні мандаринчики в сезон часом дешевше, ніж звичні «місцеві» фрукти. Добре і те, що свіжі мандарини з’являються у продажу в кінці осені, тим самим дозволяючи продовжити «компотний сезон» не розкриваючи консервних банок і не потрошити запасів сухофруктів.

Інгредієнти на 2 літри компоту:

  • чотири великих мандарина;
  • стакан цукру-рафінаду.

Покроковий рецепт компоту з мандринов

Крок 1:

Обдаємо мандарини крутим окропом, обтерши насухо, зчищають цедру. Розбираючи на часточки, видаляємо білі прожилки і прозорі плівки, якщо їх залишити компот може гірчити.

Крок 2:

В окрему миску наливаємо крутий окріп. На пару хвилин опускаємо в нього цедру, виймаємо і швидко охолодити її підставивши під холодну воду.

Крок 3:

У каструлю ємністю не менше двох з половиною літрів висипаємо цукор і відразу заливаємо його водою. Помістивши на плиту, включаємо під каструлею невеликий нагрів. Прогріваємо, помішуючи, до повного розчинення, додаємо нагрівання і доводимо до закипання.

Крок 4:

У киплячий сироп опускають нарізану невеликими скибочками цедру, а через п’ять хвилин закладаємо до неї і мандаринові часточки. Довівши до закипання, проварюємо шматочки цитрусів при ледь помітному кипінні до двадцяти хвилин, після чого знімаємо готовий напій з плити.