Кабачки з ананасовим соком на зиму шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати кабачки з ананасовим соком на зиму шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування кабачків з ананасовим соком на зиму: класичний, швидкі з ананасовій есенцією, в сиропі, із патиссонами, з куркумою і ванільним цукром, консервовані

Варіант 1: Класичний рецепт кабачків з ананасовим соком на зиму

Справді, фантазії господинь немає меж! Хто б міг подумати, що з кабачків можна приготувати зимову заготівлю, за смаком ідентичну солодким ананасам. Рецепт простіше простого: підготувати кабачки, нарізати як кільця ананасів, проварити в солодкому сиропі з ананасового соку і закатати. Саме з класичного рецепти ми і почнемо, але також і розглянемо різні імпровізації, доопрацювання досвідчених господинь.

Інгредієнти:

  • два кг очищених кабачків;
  • стакан цукру;
  • сімсот мл ананас соку;
  • одна чайн лож без гірки кислоти лимон;
  • щіпка ваніліну.

Покроковий рецепт кабачків з ананасовим соком на зиму

Крок 1:

Беремо наші кабачки, гарненько їх відмиваємо від частинок землі, витираємо насухо чистим рушником. Якщо кабачки зрілі, зніміть з них шкірку. Тепер зважуємо їх – у вас повинно бути два кілограми очищених кабачків.

Крок 2:

Кладемо кабачки на обробну дошку і нарізаємо кружальцями. Дотримуйтесь товщину кожного не більше половини сантиметра.

Крок 3:

Беремо стопку або невеликий стакан, вирізаємо однакові красиві кружечки в центрі кожної порції. Отже, у нас вийшли симпатичні кільця з кабачків.

Крок 4:

Беремо велику каструлю, вливаємо в неї ананасовий сік. Насипаємо слідом цукровий пісок, вводимо лимонну кислоту і ванілін.

Включаємо сильний нагрів і починаємо розмішувати все.

Крок 5:

Коли ананасовий сік закипить, зменшуємо вогонь і перекладаємо кільця кабачків в каструлю. Проваріть на слабкому нагріванні півгодини. Цього часу буде досить, щоб кабачки добре просочилися соком.

Розкладіть кільця кабачків в стерильні банки і залийте ананасовим сиропом. Щільно закручуємо і остуджуємо під пледом або ковдрою. Чим довше остигає заготовка, тим вона краще зберігається.