Кабачки «як гриби» на зиму: 5 простих покрокових рецептів

Готуємо швидкі і смачні кабачки «Як гриби» на зиму: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти кабачків «Як гриби» на зиму з часником і кропом, морквою, цибулею

Варіант 1: Класичні кабачки «Як гриби» на зиму

Кабачок – овоч, який може приймати абсолютно будь-які смаки. З неї готують варення, роблять фальшиві ананаси, різні салати і заготовки. Особливо вдало кабачки маскуються під гриби. На виході отримуємо дуже просту і ароматну закуску, яку можна заготовити на зиму. У класичному рецепті для смаку додається кріп і часник, можна їх кількість німого збільшити або зменшити, але в межах розумного.

Інгредієнти

  • 1 кг кабачків;
  • 50 г часнику;
  • 40 г кропу;
  • 100 мл оцту;
  • 100 мл соняшникової олії;
  • 1 ст. л. солі;
  • 2 ст. л. цукру.

Покроковий рецепт класичних кабачків «Як гриби»

Крок 1:

Кабачки вимити. Якщо овочі молоді, то залишаємо шкірку. Якщо вони вже дозріли, то зрізаємо, виймаємо пухку середину з насінням. Нарізаємо чисту м’якоть кубиками по сантиметру. Зважуємо, на виході повинен вийти рівно кілограм. Висипаємо кабачки в каструлю або таз.

Крок 2:

Очищаємо часник, кріп промиваємо. Все це дрібно рубаємо, висипаємо слідом до нарізаних кабачків. Вводимо масло з оцтом, додаємо сіль з цукровим піском. Розмішуємо, прикриваємо і залишаємо маринуватися на три години. Можна витримати і довше, але максимальний час 6 годин.

Крок 3:

Банки для закуски використовуємо стерилізовані, як і кришечки. Кабачки добре розмішуємо в соку, який вони виділили. Потім розкладаємо, потім заливаємо рідиною, що скопилася на дні. Наповнюємо майже до самого верху.

Крок 4:

Ставимо банки з кабачками в каструлю. Для стійкості і надійності на дно кладемо тканина. Наливаємо теплу воду. Окріп використовувати не можна, інакше банки лопнуть. Рідина повинна практично повністю поглинає банки, не доходячи сантиметр до верху.

Крок 5:

Тепер включаємо плиту, починаємо стерилізацію. На банки накидаємо кришечки, якими будемо влаштовувати кабачки. Чекаємо закипання води, після чого готуємо 10 хвилин. Час для банок 0,5 літра. Якщо будуть використовуватися літрові банки, то додаємо ще 5 хвилин.

Крок 6:

Вимикаємо плиту, по одній дістаємо з каструлі банки, закатуємо кабачки ключем. Можна використовувати загвинчуються по різьбі кришки. Перевертаємо, накриваємо ковдрою.

Якщо в рецепті не зазначена концентрація оцту, то мова йде про їдальні кислоті 9%. Есенція у таких великих обсягах заготівлі не додається.