Як швидко і просто приготувати компот з суниці на зиму пять простих покрокових рецептів

Як швидко і просто приготувати компот з суниці на зиму пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування смачного і ароматного компоту з суниці на зиму

Варіант 1. Класичний рецепт компоту з суниці на зиму

Компот можна заготовлювати із садових сортів суниці, але особливо смачним напій виходить з лісової ягоди, яка має неповторний аромат. Процес приготування досить простий і не вимагає особливих навичок. Кількість ягід і цукру може варіюватися від ваших смакових уподобань.

Інгредієнти

  • півтора кг стиглої суниці;
  • літр фільтрованої води;
  • 2 г лимонної кислоти;
  • 650 дрібного цукрового піску.

Покроковий рецепт компоту з суниці на зиму

Крок 1:

Свежесобранную стиглу суницю переберіть, видаливши листочки і зіпсовані. Обірвіть плодоніжки. Помістіть в сито і промийте під струменем проточної води. Залиште, щоб позбутися від зайвої рідини.

Крок 2:

З’єднайте воду з цукровим піском в сотейнику і поставте на середній вогонь. Кип’ятіть сироп, помішуючи, п’ять хвилин. Зніміть з плити. Банки помийте содовим розчином, промийте. Заповніть підготовлену тару на третину ягодами.

Крок 3:

Залийте гарячим сиропом вміст банок, накрийте кришками і витримайте три години. Потім, використовуючи кришку з дірочками, перелийте настій в каструлю і закип’ятіть. Покладіть кислоту лимонну і перемішайте до розчинення. Залийте ягоди в банках повторно. Помістіть ємності в каструлю з гарячою водою і стерилізують при повільному кипінні 20 хвилин. Закрутіть кришки герметично і залиште до повного охолодження під теплим пледом.

Суницю обов’язково ретельно переберіть, щоб зіпсовані ягоди не потрапили в компот. В іншому випадку він швидко забродить. Використовуйте тільки стиглі, свіжозібрані ягоди.