Компот із ревеню на зиму пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати компот з ревеню на зиму пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування компоту з ревеню на зиму: класичний на трилітрову банку, простий в мультиварці, з яблуками, з каркаде, без стерилізації з корицею і ваніллю

Варіант 1: Класичний рецепт компоту з ревеню на зиму

Виявляється з ревеню можна приготувати багато всього цікавого, наприклад: пиріжки, пиріг, компот, морс або звичайний прохолодний напій. Ми будемо готувати компот з ревеню на зиму. Почнемо з класичного рецепту на трилітрову банку, запропонуємо кілька варіантів, що відрізняються від основного рецепта. Ми додамо різні додаткові інгредієнти, придумаємо цікаві поєднання смачного і холодного компоту. Головне, що такий напій ви зможете пити цілий рік.

Інгредієнти:

  • кілограм стебел ревеню;
  • сто п’ятдесят гр цукру;
  • три літри води.

Покроковий рецепт компоту з ревеню на зиму

Крок 1:

Рецепт розрахований одну трилітрову банку компоту з ревеню. Якщо ви хочете використовувати, наприклад, півлітрові банки, запам’ятайте: на кожну банку йде за сімдесят п’ять грамів цукрового піску.

Почнемо приготування з підготовки скляної тари і кришок належним чином.

Спочатку банку або банки необхідно добре помити. Потім їх необхідно простерилізувати. Наприклад, ви можете поставити їх у розігріту до 160 ° С духовку на чверть години. Деякі господині банки обробляють пором – є спеціальна кришка, вона ставиться на каструлю з киплячою водою, в отвори ставляться банки і стерилізують парою.

Кришки прокип’ятіть або просто обшпарте. Потім вся тара висушується в природних умовах або витирається насухо.

Крок 2:

Для приготування компоту на зиму нам знадобляться тільки стебла ревеню, листя не потрібні, можете відразу зрізати.

Спочатку гарненько помийте, потім акуратно зніміть верхню шкірку. Вона досить легко знімається тонкими смужками, достатньо лише підчепити з одного кінця кінчиком ножа.

Крок 3:

Тепер беремо стебла і ріжемо їх кубиками приблизно на один-півтора сантиметри. Складаємо в трилітрову банку або дві півторалітрові, залежно від наявності.

Наповнюємо на половину, якщо ви хочете більш насичений смак або на одну третину.

Крок 4:

Наливаємо в каструлю три літри води, насипаємо цукровий пісок і ставимо на нагрів. Нам потрібно довести до кипіння, розчиняючи цукровий пісок.

Крок 5:

Коли солодкий сироп почне кипіти, відразу заливаємо його в банку до самого верху. Нещільно прикриваємо кришкою і залишаємо на чверть години.

Крок 6:

Тепер проціджуємо отримане назад в каструлю, знову доводимо до кипіння, а потім зливаємо в банки з нарізаними стеблами ревеню. Ще раз наполягаємо стільки ж часу, потім повторюємо всі дії в третій раз.

Тільки тепер закриваємо кришками, що щільно і туго. Поставте компот з ревеню кришками вниз на підлогу, накиньте зверху плед або ковдру, злегка подоткните і залиште, поки все не охолоне. Після можна прибирати компот на тривале зберігання.