Компот з малини на зиму шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати компот з малини на зиму шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування компоту з малини на зиму: на трилітрову банку, з пюре без стерилізації, ароматний, з чорною смородиною без стерилізації, з полуницею, аґрусом

Варіант 1: Класичний рецепт компоту з малини на зиму

З малини виходить дійсно дуже смачний компот. Підійде звичайна, чорна або жовта. Можете використовувати як ранню ягоду, так і більш зрілу. Часто в компот з малини додають і інші ягоди. Спочатку ми приготуємо компот з малини на трилітрову банку за класичним рецептом, потім запропонуємо інші варіанти.

Інгредієнти:

  • п’ятсот гр малини;
  • триста гр цукру;
  • два з підлоги літра води.

Покроковий рецепт компоту з малини на зиму

Крок 1:

Наш перший рецепт розрахований на трилітрову банку. Звичайно, ви можете використовувати і дві полуторки або три літрові.

У будь-якому випадку, тару необхідно простерилізувати. Найзручніше це робити в духовці. Спочатку намойте банки розчином соди або миючим засобом. Вологими ставимо в духовку, включаємо її і нагріваємо на 100 С. Засікаємо десять хвилин для банок об’ємом один літр, двадцять хвилин на трилітрову банку.

Вимикаємо духовку, даємо банкам охолонути. Кришки, якими закручують можна пропарити разом з банками в духовці. Кришки під ключ кип’ятимо п’ять хвилин у вируючій воді.

Крок 2:

Переберіть малину, не беріть ягідки з черв’ячками або темними цятками. Складіть в банку. В принципі малину можна не мити. Але якщо вам буде спокійніше, можете скласти малину на друшляк, промити.

Крок 3:

Насипаємо в трилітрову банку цукровий пісок.

Крок 4:

Закип’ятіть в чайнику або каструлю воду і залийте крутим окропом малину в банку.

Відразу ж закатуємо кришками, ставимо догори дном. Накрийте ковдрою і залиште до повного охолодження. За цей час кілька разів переверніть банку вгору-вниз, щоб розчинився цукор.

За цей час компот з малини придбає насичений яскравий колір. Заберіть її в комору на зберігання.