Компот з вікторії на зиму шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати компот з вікторії на зиму шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти ароматного компоту з “вікторії” на зиму з лимоном, малиною, яблуком і вишнею на плиті і в мультиварці, а також з додаванням лимонної кислоти

Варіант 1: Класичний рецепт компоту з “вікторії” на зиму

Зібрали на дачі багато полуниці і вже не знаєте, що з нею робити? Закрийте з неї напій! Не знаєте як? Тоді читайте представлену добірку рецептів компоту з “вікторії” на зиму, в яких ми розберемося, як все правильно зробити і що припустимо додати в якості додаткових інгредієнтів.

Інгредієнти:

  • 5 літрів очищеної води;
  • 2 кг свіжої “вікторії”;
  • 2 кг звичайного цукру;
  • чайна ложка лимонної кислоти.

Покроковий рецепт компоту з “вікторії” на зиму

Крок 1:

“Вікторію” середнього розміру засипати в широкий таз, наповнений водою. По черзі витягнути зелені або підсохлі хвостики.

Крок 2:

Крім того, вимити плоди дуже м’якою губкою, намагаючись не пом’яти і не пошкодити поверхню. Вологу струсити.

Крок 3:

Пересипати полуницю в чистий таз. Негайно додати верхнім шаром звичайний білий цукор. Струсити, щоб останній розподілився між ягодами.

Крок 4:

Залишити, обернувши миску плівкою, на пару годин, протягом яких “вікторія” пустить сік. Як тільки це відбудеться, перекласти в скляні і заздалегідь ошпарені окропом чисті банки полуницю. Долити утворилася рідина.

Крок 5:

Зазначені інгредієнти приблизно повинні заповнити ємності наполовину. На наступному етапі влити крутий окріп по вінця. Прикрити кришками.

Крок 6:

Поставити компот з “вікторії” на зиму в киплячу воду. Стерилізувати чверть години. Потім щільно загорнути. Солодкий напій остаточно остудити і зберігати в подальшому в підвалі або коморою.

Зазначене кількість ягід з цукром при закладці дозволить зробити досить насичений компот. Настільки, що згодом його допустимо буде трохи розбавити кип’яченою або мінеральною водою. Не хочете цього робити, тоді приготуйте напій, заклавши ягоди в банки на одну третину.