Як швидко приготувати домашнє жарке із свинини в духовці: шість простих рецептів

Як швидко приготувати домашнє жарке із свинини в духовці: шість простих рецептів

Покрокові рецепти печені зі свинини в духовці з грибами, капустою, картоплею, вершками

Варіант 1: Класична рецептура печені зі свинини в духовці

Для приготування традиційного печені в духовці з свинини потрібні самі звичайні глиняні горщики. Але також іноді використовують казан або каструлю. Обов’язковий інгредієнт – картопля. Кількість інгредієнтів в рецепті розраховане на чотири горщика, вийде чотири великі дорослі порції. М’ясо можна брати довільній жирності.

Інгредієнти

  • 500 р свинини;
  • 600 г картоплі;
  • 240 мл бульйону;
  • 1 цибулина;
  • 1 морквина;
  • 80 р масла;
  • сіль, перець.

Покроковий рецепт печені зі свинини та картоплі

Крок 1:

Інгредієнти для спекотного перед укладанням в горщики потрібно обсмажити. Зручно це робити на двох сковорідках. Ділимо приблизно навпіл олію, розігріваємо.

Крок 2:

Свинину нарізати. Можна використовувати в страві шматочки будь-якої величини, але зручніше не більше трьох сантиметрів, а краще навіть два, щоб все компактно розмістити по горщиках. Укладаємо м’ясо в одну сковороду. Не накриваючи, обсмажуємо до рум’яного кольору.

Крок 3:

Очищаємо цибулю, кришимо соломкою, засипаємо до свинини, слідом вводимо морквину. Її також можна покришити соломкою. Обсмажуємо хвилинку, не більше, після цього вимикаємо.

Крок 4:

Очищаємо і нарізаємо картоплю, смажимо на другий сковороді, поки у нас готується свинина. Не потрібно доводити до м’якості або накривати, просто злегка підсмажуємо шматочки.

Крок 5:

З’єднуємо всі компоненти, розмішуємо, солимо, розкладаємо по глиняним горщикам. Рівномірно розподіляємо між ними бульйон.

Крок 6:

Накидаємо на горщики кришечки, ставимо в холодну піч. Готуємо печеня з свинини в духовці з картоплею 60 хвилин. Температура 180 градусів.

Приготування печені в горщиках вигідно відрізняється ефектною подачею, до того ж не потрібно бруднити зайву посуд. Ставимо горщик на плоску тарілку, кладемо на стіл. Тільки пам’ятаємо, що в глиняному посуді дуже гаряча їжа.