Віденський шніцель пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати віденський шніцель пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування віденського шніцеля: класичний, швидкий з телятини в подвійній паніровці, із свинини, із парної телятини з картоплею, з картопляним салатом

Варіант 1: Віденський шніцель – класичний рецепт

Щоб приготувати віденський шніцель правильно, необхідно слідувати декільком правилам. Перше: м’ясо нарізати виключно поперек волокон, а потім уздовж відбивною метеликом. Щоб зробити правильну паніровку, спочатку м’ясо обвалюють в борошні, потім традиційно в молоці з яйцями, після у крихті з свіжого хліба. М’ясо обсмажується при 160 С, наполовину заливається маслом. При цьому потрібно поливати маслом зі сковорідки. В ідеалі використовується натуральний жир або суміш вершкового і рослинного масла.

Інгредієнти:

  • п’ятсот гр яловичини;
  • два яйця;
  • п’ятдесят іл молока;
  • двадцять гр злив масла;
  • шість стіл лож хлібної крихти;
  • ростить масло – скільки піде;
  • спеції.

Покроковий рецепт віденського шніцеля

Крок 1:

Розкладіть всі підготовлені інгредієнти перед собою на робочому столі. Промийте яловичину і просушіть паперовими серветками.

Потім нарізаємо впоперек волокон скибками. Кожен вздовж метеликом: робиться надріз уздовж стейка, потім розкривається метеликом.

Крок 2:

На лист пекарської папери наливається трохи рослинного масла. Розмажте його за розміром майбутнього шніцеля. Кладемо скибочку яловичини швом вниз, накриваємо другою частиною пергаменту і злегка відбиваємо молоточком плоскою стороною.

Крок 3:

Ми отримали першу заготовку для віденського шніцеля. Скибочку м’яса трохи масляний, став майже в три рази більше за площею, товщина – приблизно чотири міліметри.

Зробіть таким же способом інші заготовки.

Крок 4:

Пора приготувати панірування для віденського шніцеля. Розбийте в миску два яйця. Наливаємо вказану кількість молока. Підсипаємо спеції за смаком. Пройдіться віночком до пишної однорідної маси.

Крок 5:

У дві інші тарілки насипаємо хлібну крихту і пшеничне борошно.

Крок 6:

У сковорідку налийте рослинне масло і поставте її на середній вогонь. Додаємо вершкове масло і розтоплюємо його.

Крок 7:

Спочатку скибочки відбитій яловичини обвалюємо гарненько в борошні. Потім мачає в яєчному лезьоне. В кінці вже обвалюють у хлібному крошеве.

Крок 8:

Відразу ж відправляємо першу порцію обсмажуватися на сковорідку. Спочатку підрум’янюємо на середньому вогні дві хвилини з одного боку. Перевертаємо лопаткою на іншу. Постійно поливаємо олією верхню обсмажену сторону. Тушкуємо таким чином дві хвилини.

Перекладаємо на складену в кілька разів паперовий рушник. Відправляємо на сковорідку наступну порцію, обсмажуємо все шніцель по черзі.

Викладаємо віденський шніцель на тарілку, поруч кладемо часточку лимона і улюблений гарнір.