Шніцель в паніровці: пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати шніцель в паніровці: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти шніцеля в паніровці з борошна і сухарів, яйця, кукурудзяних пластівців

Варіант 1: Класичний шніцель в паніровці (свинина)

Справжній шніцель готується зі свинини. Беремо для нього вирізку або інший великий шматок, який вийде розділити на чотири пласта однакового розміру. Саме на це кількість порцій розрахований даний рецепт, але при необхідності можна використовувати більше або менше м’яса. Для панірування знадобляться сухарі. Їх можна просто купити в магазині або приготувати вдома. Перший варіант простіше, так як не потрібно що-то сушити і подрібнювати.

Інгредієнти

  • 750 г свинини;
  • 2 яйця;
  • 100 г панірувальних сухарів;
  • 8 ложок борошна;
  • 100 мл олії;
  • сіль, перець.

Покроковий рецепт класичного шніцеля в паніровці

Крок 1:

М’ясо для шніцеля завжди добре відбивається. Для цього пластини викладають на обробну дошку, проходяться по них молотком з одного боку, потім перевертають і простукують другу сторону. Щоб не розірвати на шматки і по сторонам не розліталися бризки, бажано накрити свинину пакетом.

Крок 2:

Тепер м’ясо потрібно присолити і поперчити, просто злегка посипаємо спеціями і розтираємо. Іноді їх додають в борошно або в яйце, вибираємо зручний варіант.

Крок 3:

Яйця потрібно збити виделкою в широкій мисці, в якій буде легко обвалювати шматки відбитій свинини. В іншу миску насипаємо борошно, потім беремо ще одну і відправляємо туди панірувальні сухарі. Важливо, щоб вони були білими, темний хліб дає не дуже приємний смак.

Крок 4:

Тепер беремо кожен шніцель і паніруємо в борошні з усіх боків, потім опускаємо яйце, після чого стряхиваем надлишки і відправляємо в панірувальні сухарі. Обсипаємо зверху руками, робимо досить щільну шубку. Те ж саме проводимо з іншими шматочками свинини.

Крок 5:

Масло потрібно розігріти, виливаємо його в сковорідку. Викладаємо шніцель по два або чотири штуки, все залежить від розміру посуду. Смажимо по п’ять хвилин з кожного боку, накривати сковороду не потрібно.

Крок 6:

Викладаємо шніцелі на тарілки, можна доповнити гарніром, консервованими або свіжими овочами, зеленню або будь-яким соусом. Подаємо до столу відразу в гарячому вигляді.

Масло, в якому будемо обсмажувати шніцель, не повинна мати запаху, беремо рафінований продукт. Також важливо ретельно прогрівати, щоб сухарі не вбирає жир.