Пшоняна каша з гарбузом на молоці шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати пшоняну кашу з гарбузом на молоці шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти ситної пшоняної каші з гарбузом на молоці з родзинками, з яблуком та корицею, на плиті, в духовці і мультиварці

Варіант 1: Класичний рецепт пшоняної каші з гарбузом на молоці

Пшоняна крупа часто використовується з осінньої гарбузом. Вважається і не без грунтовно, що вона найкраще підходить до цього овочу. Тому сьогодні ми детально розповімо, як зробити декілька варіантів приголомшливою пшоняної каші з гарбузом на молоці.

Інгредієнти:

  • 440 грамів води;
  • склянку пшона;
  • 440 грам молока;
  • 350 грам гарбуза;
  • щіпка дрібної солі;
  • 30 грам цукру;
  • масло для заправки.

Покроковий рецепт пшоняної каші з гарбузом на молоці

Крок 1:

Пшонку переглянути і пересипати в сито. Промити в чистій холодній воді. Відкинути в глибокий сотейник.

Крок 2:

Влити фільтровану воду і всипати дрібку солі. Варити до зникнення рідини. Для цього необхідно приблизно 20-24 хвилин. Вогонь – малий.

Крок 3:

Паралельно зачистити гарбузовий шматочок від шкірки. Потім нарізати дрібними кубиками. Укласти в окрему каструлю. Влити молоко.

Крок 4:

Готувати разом з пшенкой не більше чверті години. Після чого з’єднати обидві маси в одній каструлі і всипати цукор. До речі, можна використовувати і білий, коричневий.

Крок 5:

Знизити вогонь до мінімуму і нещільно прикрити пшоняну кашу з гарбузом на молоці підходящої кришкою. Це важливо зробити, щоб вміст каструлі не перелилася через край.

Крок 6:

Томити 5-8 хвилин, перемішуючи, щоб солодке блюдо не пригоріло. Вимкнувши плиту, залишити кашу постояти. Подавати, заправивши м’яким вершковим маслом.

Масло можна додати в кашу на етапі змішування крупи з гарбузом і молоком. У цьому разі важливо добре вмішати в масу, щоб не залишилося грудочок. Також допустимо використовувати для посилення смаку різноманітні прянощі, начебто ваніліну або кориці.