Пшоняна каша на молоці у каструлі пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати пшоняну кашу на молоці у каструлі пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування пшоняної каші на молоці в каструлі: класичний, пшоняна каша на молоці за півгодини, на сухому молоці, з гарбузом з медом і сухофруктами

Варіант 1: Класичний рецепт пшоняної каші на молоці у каструлі

Відомо, що пшоняна каша дуже корисна, містить велику кількість корисних речовин, налагоджуємо травлення, виводить шлаки і зайвий холестерин з організму. Важливо знати, як правильно приготувати кашу, щоб вона прийшлася до смаку навіть самим вибагливим. Пшоно має властивість трохи гірчити, також можна варіювати консистенцію по своєму смаку. Насправді існує багато нюансів в приготуванні пшоняної каші. Ми розглянемо традиційний рецепт на молоці.

Інгредієнти:

  • двісті п’ятдесят гр пшоняної крупи;
  • 1/2 літра молока;
  • 60 гр злив масла;
  • щіпка солі;
  • вода;
  • чайн лож цукру.

Покроковий рецепт пшоняної каші на молоці у каструлі

Крок 1:

Перед початком приготування крупу потрібно гарненько промити. Повторіть цю дію не менше трьох разів, а краще п’ять. Промиваємо поки вода не буде прозорою без каламуті. Останній раз промивають у гарячій воді – вона розчинить жирову плівочку навколо зерен і готової каші не буде гіркого присмаку.

Крок 2:

Навіть якщо ми готуємо кашу на молоці, її спочатку потрібно проварити у воді. Тому налийте побільше води і дочекайтеся, коли вона закипить.

Порада: Найкраще засинати пшоно у воду саме після того, як вона закипить. Правильна пропорція: на одну частину пшоняної крупи наливається дві частини води.

Крок 3:

Отже, вода закипіла. Засипаємо пшонку і починаємо варити на слабкому вогні. Приблизний час – чверть години-двадцять хвилин. Нам потрібна напівготові пшоняна каша.

Крок 4:

Тепер обережно зливаємо воду, яка не випарувалася.

Крок 5:

В іншій ємності доводимо до кипіння молоко. Помішуйте, щоб не утворювалася піна, і молоко не втекло.

Крок 6:

Як тільки молоко закипіло, залийте їм пшоняну кашу і знову поставте на вогонь. Варимо до повної готовності.

Крок 7:

Нам потрібно, щоб все молоко вбралося в крупу або википіло. Тепер можна додати вершкове масло, трохи посолити і покласти цукор.

Ретельно перемішуємо, вимикаємо вогонь і даємо пшоняної каші настоятися.

Отже, правильна смачна пшоняна каша готова. Кличте всіх снідати.

Господині на замітку: Щоб уникнути гіркоти після відварювання пшона, потрібно ретельно вибирати крупу, звертати увагу на її колір і якість крупинок. Пшоняна крупа повинна бути яскраво-жовтою.