Рулет з лаваша з рибними консервами пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати рулет з лаваша з рибними консервами пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування рулету з лаваша з рибними консервами і сиром, крабовими паличками, яйцями, свіжими і маринованими огірками

Варіант 1: Рулет з лаваша з рибними консервами, плавленим сиром і яйцями

Закуска з тестом, але без випічки і навіть розігріву. Дуже проста, але при цьому гідна зайняти місце на святковому столі і на пікніку. Ви можете взяти її з собою в дорогу, оскільки рулети заморожують перед нарізанням, але обов’язково оберніть холодний судочок товстим рушником і пам’ятайте – термін зберігання рулету з лаваша з консервованою рибою все ж обмежений.

Інгредієнти:

  • великий пласт тонкого прісного лаваша;
  • стограмовий плавлений сирок;
  • стандартна 240-грамова банка сардин в маслі;
  • три свіжих курячих яйця;
  • майонез – густий і висококалорійний.

Покроковий рецепт приготування рулету з лаваша з консервованою рибою

Крок 1:

Для зручності натирання сирок обов’язково подморозьте, витримавши до години в морозильній камері. Яйця відварюємо не менше 12 хвилин в сильно підсоленій воді, потім окріп зливаємо і заповнюємо каструльку проточною водою для швидкого охолодження.

Крок 2:

Розкривши консерви, викладаємо рибу на тарілку, зійшовши з неї зливаємо масло, м’якоть розминаємо виделкою, великі грубі частини хребта видаляємо разом з кістками. Яйця очищаємо, натираємо середньої теркою, потім на тих же осередках протираємо і сирок.

Крок 3:

Розстеліть лаваш, простір, яке буде зайнято начинкою, повинне закінчуватися на ширину двох пальців від краю аркуша. Зручніше працювати з лавашами витягнутої форми, розгорніть лист так, щоб вам була ближче будь-яка з вузьких сторін.

Крок 4:

Начинок у нас три, відповідно будемо їх викладати не змішуючи. Починаємо з тією, яка повинна опинитися в самій середині рулету, з яєць. Попередньо на лист наносимо тонкий і досить рідкісну майонезну сітку, злегка розмазавши її ложечкою.

Крок 5:

Не забуваючи залишати порожніми краю, викладаємо натерті яйця, приблизно на третину площі лаваша. Не відступаючи, наступної широкої і тонкою смугою розкладаємо консерви, а останнім – тертий сирок. Швидко наносимо, не розмазуючи на цей раз, смужками майонез, і присаливаем начинку по поверхні. Підгинаємо наверх боковини, заводячи на начинку, близький і далекий краю залишаємо вільними, інакше досить тугий рулет не згорнути.

Крок 6:

Починаючи з ближнього краю, звертаємо тугіше лаваш разом з начинкою. Обернувши плівкою або тонкої кулінарної фольгою, витримуємо в холодильнику близько години. Нарізаємо порційно, можна прикрасити колечка рулету великими листками петрушки.