Шоколадне желе пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати шоколадне желе пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування шоколадного желе: класичний, швидкий з какао, ніжне зі сметаною, з вершками, лікером і двома видами шоколаду, в мультиварці

Варіант 1: Класичний рецепт шоколадного желе

Якщо ви любите шоколад, а в звичайному вигляді він вже приївся або набрид – приготуйте шоколадне желе. Це простий і легкий у приготуванні десерт. Його можна подати гостям в якості останнього частування, почастувати рідних на десерт. Таке частування сподобається навіть маленьким дітям. У нашій добірці ми розглянемо рецепти приготування шоколадного желе в різних варіантах, почнемо з класичного.

Інгредієнти:

  • півлітра молочка;
  • сто п’ятдесят гр шокол черн горьк;
  • одна стіл лож желатину;
  • один гр ваніліну;
  • третина скл цукрового піску;
  • свіжа м’ята для прикраси.

Покроковий рецепт шоколадного желе

Крок 1:

Желатин готуємо згідно з вказівками на упаковці. Розведіть його водою і залиште для набухання буквально на кілька хвилин.

Крок 2:

У каструлю налийте вказану кількість молока. Його потрібно тільки прогріти, але не кип’ятити. Введіть трохи гаряче молоко гіркий шоколад, ванілін і цукровий пісок. Розмішуємо лопаткою до отримання однорідності. Шоколад розтоплюється і забарвлює масу в характерний колір.

Вимикаємо вогонь.

Крок 3:

Ставимо на водяну баню ємність з желатином. Трохи його розчиняємо.

Крок 4:

Влийте желатин в молочно-шоколадну масу, перемішайте і дайте масі застигнути. Краще всього відразу залити в гарну форму для желе.

Акуратно виймаємо желе з форми. Перевертаємо ємність, акуратно постукуємо і викладаємо шоколадне желе на красиве блюдо. Прикрашаємо листочками м’яти і подаємо десерт.