Як швидко приготувати смачні кекси в силіконових формочках: десять простих покрокових рецептів

Як швидко приготувати смачні кекси в силіконових формочках: десять простих покрокових рецептів

Домашні рецепти кексів в силіконових формочках на маслі, молоці, сметані

Варіант 1: Класичні кекси в силіконових формочках

Домашній кекс ні в яке порівняння не йде з купівельними аналогом. Він завжди виходить смачніше, а готується дуже просто і навіть швидко. У традиційній рецептурі тісто робиться виключно на вершковому маслі. Хоча, в цілях економії можна взяти трохи маргарину або навіть зробити повну заміну. Форми з харчового силікону не потребують змазування. Цих інгредієнтів достатньо для приготування 6 міні-кексів.

Інгредієнти

  • пачка масла;
  • 7 ложок цукрового піску;
  • 4 яйця;
  • 7 г розпушувача;
  • 175 г борошна.

Як приготувати класичні міні-кекси в силіконових формах

Крок 1:

Відміряти борошно. Якщо немає ваг, то просто беремо один повний стакан і третину від другого. Змішати з розпушувачем, просіяти. Відміряти інші інгредієнти за рецептурою.

Крок 2:

Масло вершкове ріжемо шматочками, додаємо в миску. Бажано, щоб воно було відталим, в такому випадку процес збивання займе не більше семи хвилин. Відразу додаємо цукор і починаємо працювати міксером до його повного розчинення.

Крок 3:

По одному додаємо в олія курячі яйця, збивати не припиняємо. Потім засипаємо борошно, розмішуємо, розкладаємо все тісто у формочки. Повинно вийти шість мініатюрних кексів.

Крок 4:

Поставити підготовлене тісто в силіконових формах пекти, випікати кекси 35 хвилин. Потім охолоджуємо протягом десяти хвилин, витрушуємо з формочок, щоб денце не відвологло від силікону. Температура 180.

Навіть в солодку випічку потрібно додавати щіпку солі. Цей незначний інгредієнт змінює смак в кращу сторону.