Торт з вафельних коржів: шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати торт з вафельних коржів: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти тортів з вафельних коржів зі згущеним молоком, заварним кремом, бананами, крекером, горіхами

Варіант 1: Класичний рецепт вафельного торта з заварним кремом

Рецептів з вафельними коржами дуже багато, найчастіше готують солодкі торти. Робляться вони дуже просто і швидко. Якщо дати десерту просочитися, то він вийде ніжним, неодмінно порадує смаком. Для цього торта беремо одну упаковку коржів. В середньому вага близько 90 грамів, але все залежить від виробника. Якщо буде трохи менше або більше, то нічого страшного.

Інгредієнти

  • 90 г вафельних коржів;
  • 3 жовтка;
  • 2 ложки крохмалю;
  • 180 г масла;
  • 150 г цукру;
  • 90 г шоколаду;
  • 450 мл молока.

Покроковий рецепт класичного вафельного торта

Крок 1:

До жовтків додаємо 100 мл молока, решта ставимо на плиту, хай поки закипає. Слідом до яєць відправляємо крохмаль і цукор, збовтуємо. Додаємо цю суміш при закипанні молока. Помішуємо, заварюємо.

Крок 2:

Без олії виходить занадто нудотний і в’язкий крем. Тому його прийнято додавати. Розм’якшуємо, збиваємо, вводимо в масло по ложечці заварені молоко. Збиваємо все разом, приступаємо до промазки коржів.

Крок 3:

Змащуємо один вафельний лист, укладаємо на тарілку, наносимо крем тонким шаром. Повторюємо, укладаємо на перший корж. Збираємо весь торт. Один вафельний корж залишаємо, подрібнюємо.

Крок 4:

Натираємо шоколад, четверту частину відправляємо до подрібненим вафель, розмішуємо. Обсипаємо боки торта. Зверху покриваємо тертої шоколадкою. Ставимо торт з вафельних коржів на 4-6 годин в холодильник.

Якщо потрібно прискорити час просочення вафельних коржів, то тримаємо торт пару годин на столі, тільки потім прибираємо в холодильник.