Манник з ягодами пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати манник з ягодами пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування лепешняку з ягодами: варіанти ягідного лепешняку на кефірі, молоці, сметані і воді

Варіант 1: Класичний рецепт лепешняку з ягодами

Дуже ніжним вийде ягідний маннік на кефірі. Входить до складу тіста масло робить його здобним і вологим, ще більше соковитості пирога додають ягоди. Рецептура припускає використання вишні, смородини та агрусу, але ними не обмежується. Ягоди можна замінити найбільш підходящими по сезону і за смаком. Можна взяти і заморожені, але їх попередньо потрібно буде відтанути і обсушити.

Інгредієнти:

  • манна крупа і борошно – по склянці;
  • півсклянки кефіру;
  • масло «Селянське» – половина пачки;
  • два яйця;
  • цукор – 100 гр.;
  • 200 гр. аґрусу;
  • смородина (чорна) – 50 гр.;
  • вишня без кісточок – 100 гр.;
  • пудра цукрова – пару ложок.

Покроковий рецепт лепешняку з ягодами

Крок 1:

Видаляємо з ягід всі хвостики і черешки, висипаємо в друшляк і ретельно промиваємо, там же й обсушуємо від зайвої вологи. Агрус і вишні розрізаємо навпіл.

Крок 2:

Заливаємо в невеликій мисці манку кефіром і залишаємо в ньому на півгодини. Кисломолочний продукт може бути будь-якої жирності, але краще брати пожирніше, чим вища калорійність, тим сдобнее вийде манник.

Крок 3:

Розбивши шкаралупу, зливаємо білки в насухо обтертую миску. Жовтки випускаємо в окремий посуд і міксером збиваємо разом з цукром до пишності.

Крок 4:

Малим нагріванням розтоплюємо масло, а остудивши, виливаємо до набряклої манки. Сюди ж висипаємо борошно і перемішуємо – грудок не повинно бути.

Крок 5:

Пишно збиваємо білки і акуратними складывающими рухами вводимо їх в тісто. Не розмішуйте по колу, білкова маса втратить пишність, а це погано для ніжності пирога.

Крок 6:

Дно підходящої рознімної форми застеляємо кулінарним пергаментом і розсипаємо за нього ягоди. Папір потрібна для того, щоб пиріг легко вийшов з форми і ягоди залишилися на ньому.

Крок 7:

Викладаємо поверх ягід манное тісто і розрівнюємо широкої лопаткою. Включаємо на розігрів духовку.

Крок 8:

Піднявши температуру духовки до ста вісімдесяти градусів, поміщаємо в нього манник. Випікаємо, не відкриваючи дверцята, протягом півгодини. Готовність оптимально перевіряти бабусиним способом – проколів сухий тріскою випічку по центру.

Крок 9:

Готовий пиріг охолодити прямо у формі. Потім обережно перевертаємо її на блюдо і акуратно прибираємо. Знімаємо з пирога папір, присипаємо солодкої пудрою.