Тісто для піци на молоці шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати тісто для піци на молоці шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування смачного тіста для піци на молоці – класичного, швидкого, пористого, рідкого

Варіант 1. Класичний рецепт тіста для піци на молоці

Замішують тісто для піци на кисломолочних продуктах або воді з додаванням дріжджів. На молоці воно виходить особливо м’яким, з апетитною хрусткою скоринкою по краю. Таке тісто можна використовувати для приготування піци з будь-якою начинкою.

Інгредієнти

  • борошно пшенич. – 400 р;
  • по 5 г цукру та кухонної солі;
  • молоко – стак.;
  • оливкова олія – 20 мл;
  • сухі дріжджі – 18 р.

Покроковий рецепт тіста для піци на молоці

Крок 1:

Підігріваємо Молоко в сотейнику до теплого стану. Переливаємо його в глибоку чашку. Всипаємо цукор і дріжджі. Розмішуємо і відставляємо в сторону, поки на поверхні не з’явиться піна.

Крок 2:

Просіваємо в почала бродити суміш, склянку борошна і ретельно перемішуємо, щоб не залишилося грудок. Залишаємо опару в теплі на годину. Потім перемішуємо і витримуємо ще стільки ж часу.

Крок 3:

Додаємо поступово борошно, попередньо просіяти її, і замішуємо тісто. Продовжуємо вимішувати на притрушенной борошном стільниці. Робимо невелике поглиблення, вливаємо в нього оливкову олію і солимо. Вимішуємо, поки не вийде гладке щільне тісто. Притрушиваем його борошном, прикриваємо чашкою і залишаємо в теплі на годину.

Молоко не повинно бути гарячим, інакше дріжджі загинуть, і тісто не підніметься. Сухі дріжджі, можете замінити свіжими пресовані, але в цьому випадку їх кількість потрібно подвоїти.