Омлет з кольоровою капустою: шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати омлет з кольоровою капустою: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти омлету з кольоровою капустою і молоком, сиром, помідорами, грибами, шинкою

Варіант 1: Класичний омлет з кольоровою капустою і молоком

Для класичного омлету з кольоровою капустою знадобиться трохи молока (жирність будь-яка) і вершкове масло. Незважаючи на простоту і швидкість приготування, ми отримаємо відмінне білкове блюдо для будь-якого прийому їжі. Його можна навіть на дієті, але у такому разі готуємо без масла, використовуємо гарну сковороду. Кількість продуктів для двох порцій омлету. Капуста використовується кольорова свіжа або з морозилки.

Інгредієнти

  • 4 яйця;
  • 100 мл молока;
  • 180 г цвітної капусти;
  • 35 г масла;
  • сіль.

Покроковий рецепт класичного омлету з кольоровою капустою

Крок 1:

Поламати або порізати капусту, але не робимо дрібні суцвіття. Запускаємо овоч в каструльку з окропом і проварюємо буквально три хвилини, не більше. Зливаємо в друшляк, даємо стекти воді, остуджувати суцвіття не потрібно.

Крок 2:

Розтоплюємо вершкове масло, викладаємо в нього суцвіття і обсмажуємо пару хвилин. Бажано перевертати шматочки овоча або просто розмішувати.

Крок 3:

Яйця розбиваємо, солимо, змішуємо з молоком. Можна додавати будь-які приправи і зелень. Збиваємо виделкою. Якщо хочеться отримати пишний омлет з капустою, то можна взяти віночок.

Крок 4:

Заливаємо яєчної бовтанку обсмажені суцвіття, але робимо це повільно, щоб не зрушувати шматочки в одну сторону. Вони повинні рівномірно розподілитися в омлеті. Накриваємо сковорідку, зменшуємо вогонь, залишаємо під кришкою на три хвилинки.

Можна готувати змішаний омлет з капустою. У такому разі накривати не потрібно, як і зменшувати вогонь. Розмішуємо лопаткою, поки яйця повністю не загуснуть. Час у такому варіанті скоротиться до однієї хвилинки.