Скумбрія в рукаві в духовці пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати скумбрію в рукаві в духовці пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування скумбрії запеченої в духовці у рукаві: як і з чим смачно приготувати скумбрію в рукаві в духовці

Варіант 1: Класичний рецепт скумбрії запеченої в духовці в рукаві

Вибраний для запікання вид риби доступний у всіх сенсах – скумбрія недорога і обсяги видобутку її досить великі. Ще великою гідністю слід вважати відсутність кісточок у філе спинки і незначна їх кількість в черевці. Потрошится рибка дуже просто, а кількість відходів невелика, навіть голова важить небагато.

При обробленні скумбрії скористайтесь парою рекомендацій. Працюйте з не повністю оттаявшими тушками, використовуйте дуже гострий і вузький ніж. Першим кроком зріжте плавники у зябрових кришок, зручно це зробити ножицями. Потім, перевернувши тушку спинкою догори і утримуючи незайнятої рукою, ножем відокремте голову. Постарайтеся зробити це за один розріз, проводячи лезом вздовж вигинів голови. Введіть кінчик ножа в черевце і самим вістрям вспорите його зсередини. Відчистіть нутрощі, промити зсередини і, допомагаючи собі ножем, захопіть і видаліть плівочки.

Подальша оброблення тушки проводиться згідно з рецептурою, зокрема, перший із запропонованих рецептів передбачає видалення хребтової кістки і запікання з лимоном.

Інгредієнти:

  • скумбрія, заморожена – дві тушки;
  • великий лимон;
  • дві цибулини;
  • рафінована олія.

Покроковий рецепт приготування скумбрії в рукаві в духовці

Крок 1:

Рибу обмиваємо, видаляємо голову і нутрощі. Распоров черевце, оскабливаем ножем його стінки, щоб прибрати чорну плівку, потім промиваємо.

Крок 2:

Обсушивши, укладаємо тушки скумбрії на обробну дошку. Добре відточеним ножем розрізаємо з боку черевця по хребту. Шкіру не зачіпаємо, вона повинна залишатися цілою. Відокремлюємо хребет.

Крок 3:

Лимон розрізаємо навпіл. Одну частину віджимаємо, а іншу половинку ріжемо тоненькими кільцями. Половинками кілець тоненько шаткуємо цибулю.

Крок 4:

Свіжовіджатим соком збризкуємо м’ясо риби, потім натираємо змішаної з сіллю перцем. По одному філе тушки рівномірно розкладаємо цибулю, а по іншому, колечко лимона, трохи скроплюємо маслом.

Крок 5:

Складаємо половинки скумбрії, надаючи тушкам первісний вигляд, і поміщаємо обидві рибини в рукав для запікання. Скріпивши або щільно зав’язавши краю, розміщуємо упаковку на деку, проколюємо голкою поверхню пакету у кількох місцях по поверхні.

Крок 6:

Помістивши жаровню у духовку, запікаємо скумбрію протягом сорока хвилин.