Вінегрет з майонезом пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати вінегрет з майонезом пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування м’ясного, рибного і овочевого вінегрету з майонезом; варіанти з зеленим горошком, квашеною капустою, солоними огірками, яйцями

Варіант 1: Класичний рецепт вінегрету з майонезом

Розхвалювати вінегрети можна нескінченно. Вносячи невеликі зміни в базову рецептуру, салат нескладно перетворити на висококалорійне або зовсім пісне блюдо. Існують вінегрети з рибою і кальмарами, редькою, яблуками і навіть ананасами. Першим, як прийнято, запропонуємо вінегрет давно став традиційним, присутній у меню радянського громадського Харчування від робочих їдалень, до міністерських санаторіїв.

Інгредієнти:

  • мозковий консервований горошок – одна баночка;
  • п’ять картоплин середнього розміру;
  • дві морквини;
  • солоні огірочки – три штучки;
  • буряк, бордова – п’ять штук;
  • пісний майонез – за смаком;
  • сіль кухонна.

Покроковий рецепт приготування вінегрету з майонезом

Крок 1:

Від правильної варіння овочів залежить смак всього вінегрету, і перша важлива вимога – овочі необхідно акуратно і ретельно вимити. Далі, розкладаємо моркву і картоплю в одну каструлю, а буряк окремо від них. Заливаємо водою, трохи вище самих продуктів, і ставимо на помірний нагрівання конфорки.

Крок 2:

У кожну каструлю додаємо по ложечці крупної солі. Після закипання зменшуємо температуру і накриваємо кришками. Варимо близько півгодини для картоплі, морква звариться хвилин на десять пізніше. Буряк перевірте через півтори години від закипання. Кожен вид овочів, після того як звариться, перекладайте у велику миску холодної води для охолодження.

Крок 3:

Очищаємо овочі, з огірків шкірку не зрізаємо. Відкриваємо і зціджуємо від розсолу горошок. Нарізаємо відварні овочі кубиками, менше сантиметра розміром, цибулю розпускаємо трохи дрібніше, а огірки натираємо короткою товстою стружкою.

Крок 4:

Спочатку перемішуємо все, крім горошку. Солимо, по ложечці вмішуємо майонез. Додаємо горошок останнім, це робиться з єдиною метою – не розчавити при розмішуванні ніжні горошинки.