Узбецькі коржики пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати узбецькі коржики пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування узбецьких коржів в духовці на сковороді: дріжджові, прісні і листкові з узбецькі коржики

Варіант 1: Класичний рецепт узбецьких коржів в духовці

Будь-який народ, який займався землеробством, зберігає безліч рецептів різної випічки, але прості коржі є в кожній кухні. Вони схожі і в той же час відрізняються, готуються швидко і доступні кожному.

Інгредієнти:

  • кілограм хорошою борошна;
  • ложечка солі і дві такі ж – цукру;
  • сире яйце;
  • п’ять ложок рафінованої олії;
  • 700 мл води;
  • три ложечки порошкових дріжджів;
  • світле кунжутне насіння.

Покроковий рецепт коржів узбецьких

Крок 1:

На відміну від багатьох інших рецептів, дріжджі розчиняємо відразу у всьому обсязі підігрітої води. Висипаємо туди сіль і цукор, вливаємо олію. Перемішавши, починаємо малими порціями вводити борошно. Тісто вийде тугим і при вимішування доведеться докласти чимало зусиль. Одержаний ком змащуємо маслом, але не дуже рясно, залишаємо в теплі під тканиною.

Крок 2:

Почекавши годину, обминаємо тісто ще раз і поділяємо на заготовки коржів, сформуйте вісім штук. Розминаємо кожну окремо, скачуємо в шарикиазминаем кожну окремо
, витримуємо ще недовго, до двадцяти хвилин.

Крок 3:

Узбецькі коржики будемо формувати руками, не вдаючись до допомоги скалки. Розім’явши до достатнього розміру, проходимся по центру зубцями виделки, проколюючи її, але не наскрізь. Жаровню застеляємо листом кулінарного пергаменту, маслом його не змащуємо, а злегка посипаємо мукою. Розкладаємо коржі, кількістю, залежно від розміру, зволожуємо яйцем і посипаємо кунжутом.

Крок 4:

Духовку розжарюємо до двохсот градусів або трохи вище, випікаємо коржі близько двадцяти хвилин, але краще, стежачи за кольором скоринки.