Як приготувати смачну скумбрію в соєвому соусі в духовці: шість докладних покрокових рецептів

Як приготувати смачну скумбрію в соєвому соусі в духовці: шість докладних покрокових рецептів

Покрокові рецепти смачною скумбрії в соєвому соусі в духовці з апельсинами, лимонами, овочами

Варіант 1: Класична скумбрія в соєвому соусі в духовці

Соєвий соус може мати різну ступінь солоності, це потрібно враховувати. Все частіше в магазині зустрічаються легкі види. Вони зручні для вживання в чистому вигляді, не потрібно розбавляти, але в стравах може знадобитися додаткова сіль. Тут рецептура смачною, але простий скумбрії цілком. Рибі потрібно промаринуватися мінімум півгодини. Можна замочувати з вечора, але тоді поміщаємо в закритий контейнер і відправляємо в холодильник.

Інгредієнти

  • 2 скумбрії;
  • 50 р соусу;
  • лимон.

Покроковий рецепт класичної скумбрії

Крок 1:

Скумбрію завжди потрошать, обов’язково вичищають черевце від плівок, які можуть дати гіркоту. Голови відрізаємо або залишаємо. У першому варіанті риба краще промаринується, у другому вона цілком виглядає красивіше.

Крок 2:

Розрізати лимон, віджати весь сік. Можна спочатку цитрус добре і ретельно пом’яти, покатати по плоскій поверхні. Змішуємо сік і соєвий соус, поливаємо рибу усередині, а потім зовні. Накриваємо. Через 15 хвилин перевертаємо на інший бік, так як маринад стікає. Чекаємо ще мінімум 15 хвилин, нехай скумбрія промаринується.

Крок 3:

Перекладаємо в форму або просто на шматок фольги. Якщо посуд без антипригарне покриття, то рекомендується змастити. Ставимо рибку в духовку, запікаємо 35 хвилин при 190 градусах. Завдяки соєвого соусу вона добре підрум’яниться, а лимон додасть яскравості смаку.

Це сама проста рецептура скумбрії з мінімальною кількістю інгредієнтів. Можна додавати перець, трави, будь-які інші спеції, але соєвий соус сам по собі має багатий смак. Також пам’ятаємо, що деякі інгредієнти просто можуть підгоріти при такій високій температурі, на рибі з’являться маленькі угольки.