Як швидко і смачно засолити горбушу під сьомгу в домашніх умовах сухим і мокрим способом, хитрощі і секрети

Як швидко і смачно засолити горбушу під сьомгу в домашніх умовах сухим і мокрим способом, хитрощі і секрети

Покрокові рецепти засолювання горбуші під сьомгу в домашніх умовах з сіллю і перцем, різними маринадами

Варіант 1: Класичний рецепт солоної горбуші під сьомгу в домашніх умовах

У класичній рецептурі для приготування горбуші під сьомгу потрібно невелику кількість інгредієнтів. Щоб все вийшло, рибу охолоджуємо, як і розсіл. Ні в якому разі не можна заливати горбушу теплою водою, це її просто зіпсує. Нижче в рецептурі вказана вага обпатраною рибини без хвостової частини і голови.

Інгредієнти

  • 900 р горбуші;
  • 1 л води;
  • 5 ложок солі;
  • 100 мл олії.

Покроковий рецепт класичної солоної горбуші (як сьомга)

Крок 1:

Воду змішати з сіллю, закип’ятити. Допускається додавання горошків перцю, лавового листа, всі ці спеції за смаком. Кип’ячений розсіл охолоджуємо, а потім ставимо на годину в холодильник. Можна потримати трохи в морозилці.

Крок 2:

Рибу розрізаємо уздовж, виймаємо хребет, знімаємо шкіру, нарізаємо шматочками по половині сантиметри впоперек, можна зробити трохи тонше. Заливаємо приготовленим розсолом, залишаємо на 30 хвилин.

Крок 3:

Виймаємо горбушу з розсолу, віджимаємо, протираємо паперовими серветками. Перекладаємо в контейнер шарами, поливаючи олією.

Крок 4:

Ставимо рибу в холодильник, даємо настоятися 2-3 години, щоб вона просочилася. Перед приготуванням бутербродів, дістаємо шматочки, стряхиваем надлишки масла.

Хвостова частина риби сама суха і несмачна, краще її відрізати і не використовувати для засолювання. Зате разом з плавниками і головою хвости стануть прекрасним інгредієнтом для юшки та інших рибних супів.