Шоколадний коктейль шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати шоколадний коктейль шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування прохолодних, поживних та дієтичних шоколадних коктейлів: рецепти напою з морозивом, кавою, молоком, на кефірі

Варіант 1: Шоколадний коктейль – класичний рецепт

Краще молоко в коктейль, безумовно, парне, домашнє. Цей Продукт не завжди виходить придбати, а тому будемо задовольнятися тим що пропонують торгові мережі. Відразу виключаємо всі ультрапастеризоване і порошкове молоко, як і рідини з термінами зберігання вище десяти діб. Традиційні рецепти тим і гарні, що більшість продуктів, як би не клялися в їхній натуральності виробники, легко визначаються за якістю – коктейль з нехорошого молока або його замінника просто не вийде.

Інгредієнти:

  • молоко – 350 мл;
  • 90 гр. темного молочного шоколаду в коктейль і 10 гр. для оформлення;
  • три ложки морозива.

Покроковий рецепт

Крок 1:

Шоколад розламуємо по квадратикам або натираємо на крупній тертці. В рецептурі рекомендується використовувати молочний шоколад, але якщо ви віддаєте перевагу коктейлі з більш насиченим смаком, візьміть натуральний, 76%.

Крок 2:

Відливаємо в каструльку 135 мл молока і поміщаємо її на невеликий вогонь. Прогріваємо до гарячого, але не кип’ятимо. Засипаємо в шоколад молоко і, помішуючи, продовжуємо його повільно прогрівати, поки всі шматочки повністю не розійдуться. Знявши з плити, охолодити шоколадну суміш до кімнатної температури.

Крок 3:

В охолоджену шоколадну основу підливаємо молоко, що залишилося. Сюди ж викладаємо морозиво. На високих оборотах, збиваємо коктейль блендером, протягом хвилини.

Крок 4:

Розлив по келихах, присипаємо поверхню коктейлю тертим шоколадом. При бажанні порції можна доповнити кульками білого морозива.