Протеїнові коктейлі в домашніх умовах пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати протеїнові коктейлі в домашніх умовах пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування протеїнових коктейлів в домашніх умовах

Варіант 1: Класичний рецепт протеїнового коктейлю в домашніх умовах

Купити протеїн – це білок, сполучна тканина рослинних продуктів, молока, кефіру. Білкові коктейлі використовуються в дієтичному і спортивному харчуванні для підтримки фігури і м’язів в тонусі. Як і будь-дієтичне харчування, вживання протеїнових коктейлів для схуднення обіцяє деякі обмеження. В період їх вживання не варто їсти жирні сорти м’яса, риби, борошняне, продукти з великим вмістом крохмалю або солодощі. Це те саме «але», яке дозволить отримати від білкових коктейлів якомога більше користі, вітамінів і гарного настрою.

Протеїнові коктейлі використовуються і для розвантаження організму без дієтичного харчування. Тоді такий коктейль може замінити полуденок. А якщо зробити коктейль солодким, йому дуже зрадіють усі ласуни.

Інгредієнти:

  • 200 мл молока;
  • 100 гр. нежирного сиру;
  • 2 ст. л. вівса;
  • 1 сире куряче яйце.

Покроковий рецепт протеїнового коктейлю в домашніх умовах

Крок 1:

Весь покроковий рецепт складається в змішуванні й пробиванні до однорідності всіх інгредієнтів. Тому і приготування займає всього кілька хвилин. У мисці змішайте молоко, нежирний сир і овес. Замість вівса можна взяти будь-злаки, які є під рукою. Широко застосовуються для таких коктейлів пророщені зерна злакових – вівса, пшениці, гречки.

Крок 2:

Яйце ретельно промийте, при необхідності потріть щіткою. Сполосніть ще раз, витріть насухо. Вбийте в інші інгредієнти. Можна використовувати тільки білок або ціле яйце – за бажанням.

Крок 3:

Заглибним блендером пробийте масу до однорідності. Можна використовувати стаціонарний блендер зі склянкою, такі спеціально призначені для змішування коктейлів.

Рецептів протеїнових коктейлів просто маса. В них використовуються білкові продукти – фрукти, ягоди, горіхи, молочна та кисломолочна продукція. Можна використовувати приправи, спеції, зернові, горіхи, каву, какао і навіть морозиво. Завдяки такому різноманіттю інгредієнтів кожен день можна готувати найрізноманітніші домашні коктейлі не тільки для себе, але і для всієї родини.