Як швидко приготувати різні полуничні коктейлі: пять простих покрокових рецептів

Як швидко приготувати різні полуничні коктейлі: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти полуничних коктейлів з молоком, морозивом, соками, алкоголем

Варіант 1: Класичний полуничний коктейль з морозивом

Один з найбільш смачних варіантів прохолодного полуничного коктейлю. Для приготування зазвичай використовують свіжі ягоди, але і замороження теж підійде. Готувати напій швидко і зручно блендером. В якості рідини використовується молоко. Додатково знадобиться ванільне морозиво.

Інгредієнти

  • 150 г полуниці;
  • 350 мл молока;
  • 150 г морозива;
  • 2 ложки цукру.

Покроковий рецепт класичного коктейлю полуничного

Крок 1:

Очищаємо від листочків полуницю, ретельно промиваємо, відправляємо в блендер. Додаємо цукровий пісок, збиваємо до однорідної консистенції. Простіше кажучи, робимо пюре.

Крок 2:

Додаємо в солодку масу морозиво, розрізаємо його відразу на кілька частин. Слідом виливаємо половину молока. Не потрібно відміряти, робимо «на око». Збиваємо кілька секунд, вводимо молоко, що залишилося. Ще 5-10 секунд роботи блендером, і готово!

Крок 3:

Розливаємо полуничні коктейлі в два великих склянки. Напій прийнято прикрашати, зазвичай це розрізана ягідка, яку надягають на край келиха. Також не забуваємо про трубочку. Коктейль охолоджуючий, тому не гріємо, а негайно подаємо до столу.

Коктейлі за цим рецептом виходять досить густі й насичені, допускається додавання кубиків льоду. Вони розбавлять консистенцію, а також підтримають температуру прохолодного напою.