Фруктові коктейлі пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати фруктові коктейлі пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування фруктових коктейлів зі згущеним молоком, молоком, кефіром, морозивом, йогуртом

Варіант 1: «Смузі» – класичний рецепт фруктового коктейлю з яблук, полуниці і банана

Універсальне назва дуже зручно для позначення фруктових коктейлів, оскільки рецепт Смузі дуже демократичний. Наприклад, в оригінальному Смузі не зустріти згущеного молока, частіше його підсолоджують пломбіром. Можете так вчинити і ви, але краще скористайтеся наступним радою.

Запасіться великою порцією якісного ескімо, з широкими і плоскими боковинами з шоколадної глазурі. Сильно його подморозьте і ножем відокремте, не розламуючи, пластинки шоколаду, покладіть на тарілку і поставте у морозильну камеру до самого приготування коктейлю.

Морозиво без глазурі додаємо до фруктам і ягодам прямо при розмішуванні. Великими шматочками шоколаду, відламуючи їх дбайливо від відкладених пластин, перестилаем шари.

Інгредієнти:

  • велике соковите яблуко;
  • шість ложечок цілісної згущеного молока;
  • лід;
  • три середньорозмірних банана;
  • двісті грамів полуниці.

Покроковий рецепт фруктового коктейлю «Смузі»

Крок 1:

Відібрані в коктейль фрукти вимийте і очистіть, з яблук додатково виріжте серцевину. Банани нарізаємо кружальцями, довільною, але невеликої товщини, яблука – кубиками, не дуже дрібно.

Крок 2:

Полуничку використовуйте стиглу і добре, якщо вона у вас не надто солодка. Переберіть ягідки і вимийте, тільки потім обірвіть хвостики. Зберіть в миску і відправте на годинку в морозильну камеру.

Крок 3:

Добре для краси коктейлю, якщо лід буде невеликими, приблизно півтора сантиметрів, кубиками. Заморожуємо його заздалегідь, шматочки фруктів теж подморозьте, але не до стану ледышек.

Крок 4:

Ну і, нарешті, келихи. Прикрашати їх надмірно, в розписному склі, і без того яскравий коктейль буде виглядати зухвало. Ретельно промийте високі склянки, приблизно 350-миллилитрового обсягу, обітріть і… теж охолодіть.

Крок 5:

Збираємо коктейль швидко, не даючи нагріватися продуктів. Яблука виймаємо з холодильника, складаємо в блендер і швидко розтираємо. Розливаємо по склянках, кладемо по ложечці згущеного молока і пару кубиків льоду.

Крок 6:

Чашу блендера обполіскуємо і витрушуємо крапельки води, всипаємо і розтираємо на цей раз полуницю. Відправляємо ягідний шар до яблучного, теж підлив згущене молоко, але льоду кладемо вдвічі більше.

Крок 7:

З бананами поступаємо аналогічно полуниці, так само додаємо кубики льоду і згущене молоко. Коктейль відразу подавайте, він розкішно виглядає завдяки різнобарвним верствам, приємний і легкий на смак.