Як швидко і смачно зробити коктейлі з сиропами: пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно зробити коктейлі з сиропами: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти коктейлів з сиропами «Гренадін», «Блю кюрасао», «Бабл Гам»

Варіант 1: Класичний безалкогольний рецепт коктейлю з сиропом «Текіла Санрайз»

Безалкогольний варіант знаменитого в усьому світі коктейлю. Для освіжаючого напою знадобиться натуральний апельсиновий сік, а також сиропу «Гренадін». Сам напій досить просто і швидко готується. Беремо охолоджені інгредієнти, за бажанням додатково вводимо лід. Нижче в інгредієнтах вказана мінеральна вода, використовуємо прісний варіант, солона мінералка не підійде.

Інгредієнти

  • 200 мл апельсинового соку;
  • 100 мл мінеральної води;
  • 2 ч. л. коричневого цукру;
  • 1 вишенька;
  • 30 мл сиропу «Гренадін».

Покроковий рецепт класичного коктейлю з сиропом

Крок 1:

Бажано для коктейлю приготувати апельсиновий сік самостійно. Або беремо пакетований напій з натуральним складом, можна з м’якоттю. Відміряємо потрібну кількість.

Крок 2:

На дно келиха кидаємо вишеньку. Можна її замінити полуничкою або малиною. Додаємо саме одну ягідку, не більше. Зверху висипаємо пару чайних ложок тростинного цукру. Не намагаємося замінити білим рафінадом, буде зовсім не той смак.

Крок 3:

Тепер на цукор виливаємо сироп у зазначеному рецептурою кількості. Додаємо апельсиновий сік, а потім і мінеральну воду. За бажанням для підтримки температури кидаємо пару кубиків льоду. Вставляємо трубочку коктейль з сиропом готовий!

Для цього коктейлю прийнято використовувати саме сиропу «Гренадін», так як тільки він дає той самий смак, який присутній в «Текіла Санрайз». Якщо ж не вдається знайти його у продажу, то можна спробувати замінити малиновим сиропом.