Як швидко і смачно замаринувати індичку для запікання в духовці пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно замаринувати індичку для запікання в духовці пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування маринадів для індички в духовці: як замаринувати індичку для запікання в духовці частинами і цілком

Варіант 1: Класичний рецепт маринаду для індички в духовці

Склад для повільного маринування, ропні способом. Птах, підготовлена таким способом, буде ніжнішою і ароматнішою, а спецій в розрахунку на кілограм м’яса піде менше. Кількість маринаду відповідає приблизно шестикилограммовой птиці, для більш великих екземплярів просто збільшіть об’єм суміші і додайте по годині витримки, на кожен зайвий кілограм.

Інгредієнти:

  • дві трилітрові банки чистої води;
  • по сто грамів меду і цукру;
  • сіль – 120 грамів;
  • два апельсина, один корінь імбиру і часникова головка;
  • 60 грамів суміші духмяних перців.

Покроковий рецепт маринаду для індички в духовці

Крок 1:

Ретельно перемішати сипучі компоненти: цукор з сумішшю перців і сіллю. Очищаємо і розбираємо на зубочки часнику, готуємо імбир. Нарізаємо ці продукти так дрібно, як вийде.

Крок 2:

Окремо підігріваємо два літри води до температури градусів сорок. Повністю розчиняємо у воді мед, ретельно розмішуючи ложкою. Заливаємо медовим розчином сіль і спеції.

Крок 3:

Апельсини очистити, нарізати дрібно шкірку. М’якоть перемолоти м’ясорубкою, попередньо переконавшись у відсутності кісточок в ній. Змішати всі цитрусові компоненти з розсолом.

Крок 4:

Долити воду, дочекатися, поки її температура зрівняється з кімнатною. Опустити в маринад випатрану, промиту і обсушену індичку. Для кращого і більш надійного маринування тушку можна злегка наколоти виделкою в тих місцях, де це не дуже помітно. Особливо старанно пробивайте найбільш м’ясисті частини птиці. Тривалість маринування у такому складі маринаду – від 10 годин до доби.