Вівсяна каша на молоці для дитини: 6 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати вівсяну кашу на молоці для дитини: 6 простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти приготування вівсяної каші на молоці для дитини з різними добавками

Варіант 1: Класичний рецепт вівсяної каші на молоці для дитини

Вівсяну кашу, приготовану на молоці, можна назвати кращим варіантом сніданку для дитини. Така їжа містить масу вітамінів і поживних речовин, необхідних для нормального росту та розвитку малюка.

Для приготування сніданку потрібні:

  • 1/4 л молока;
  • 0,1-0,15 л води;
  • 40-50 г пластівців;
  • чайна ложка цукрового піску;
  • мала кількість вершкового масла.

Покроковий рецепт для дитини вівсяну кашку на молоці

Крок 1:

Заливаємо вівсяні пластівці гарячою водою, наполягаємо, після чого протираємо через сито. Це допоможе прибрати з маси погано розварюється частини, які важко прожувати малюкові. Але у випадках, коли у дитини вже достатньо зубів, цей етап можна пропустити, і додати пластівці безпосередньо в кипляче молоко.

Крок 2:

Кип’ятимо молоко, додаємо до нього перетерту масу, присмачую блюдо цукром і варимо на малому вогні. Кашку важливо безперервно перемішувати, оскільки навіть трохи пригоріла страва стане непридатним для годування малюка.

Крок 3:

Готову кашку прибираємо з вогню, додаємо вершкове масло і недовго наполягаємо під кришкою, після чого можна приступати до годівлі.

Перетерту вівсяну кашку можна розбавити молоком до рідкого стану, і налити її в пляшечку. У цьому випадку вона цілком підійде в якості перекусу під час тривалої прогулянки або для годування дитини перед денним сном.