Манна каша для дітей – докладні покрокові рецепти

Як швидко і смачно приготувати манну кашу для дітей – докладні покрокові рецепти

Покрокові рецепти приготування смачної і корисної манної каші для дітей

Варіант 1: Манна каша для дітей – класичний рецепт

Здається, що зварити манну кашу дуже просто, але багато хто з дитинства пам’ятають її тільки як щось холодне і липке з противними грудочками. А все тому, що при приготуванні, більшість зовсім забувають про властивості і особливості манної крупи. Є кілька простих секретів, які допоможуть зробити це блюдо дуже смачним. Якщо все правильно зробити, то тоді і дорослий і дитина не тільки з’їсть свою порцію з великим задоволенням, але і попросить добавки.

Навчившись правильно варити манку, на її основі можна приготувати чудові десерти, наприклад пудинг, за смаком і складом нагадує італійську панна-коту. Варити кашу можна і молочну і на воді, але для малюків потрібно брати спеціальне дитяче молоко.

Інгредієнти:

  • манна крупа – 2 ч. ложки;
  • вода – 200 мл;
  • молоко – 100 мл

Покроковий спосіб приготування:

Крок 1:

У закипілу воду засипати крупу і варити, не перестаючи помішувати. Якщо хочеться отримати густу кашу, то варити 15 хвилин, більш рідку – 7-10 хвилин.

Крок 2:

Влити гаряче, але не коли молоко закипить, посолити і довести до кипіння.

Крок 3:

Зняти з плити і додати шматочок масла, ретельно збити.

Кілька простих, але важливих секретів для приготування ідеальної каші з манки:

1. Домогтися кращого смаку і аромату, можна тільки дотримуючись пропорції: 1 частина молока і 3 – води. Якщо молоко жирне, то його потрібно менше і навпаки.

2. Манна каша ідеальної (середньої) консистенції теж вимагає пропорцій: на 1 літр молока рівно шість столових ложок крупи.

3. Засипати манку в молоко потрібно дуже повільно і тільки після того, як вона закипить.

4. Щоб уникнути грудочок крупу потрібно змочити холодною водою і лише потім заливати окропом, а під час всього процесу приготування безперервно помішувати.