Пиріжки з яйцем і цибулею на кефірі: пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати пиріжки з яйцем і цибулею на кефірі: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти смажених і печених пиріжків з яйцем і цибулею на кефірі з содою, дріжджами

Варіант 1: Класичні пиріжки з яйцем і цибулею на кефірі (тісто з дріжджами)

Так як в кефірі досить багато кислоти, дріжджового тесту не треба довго стояти, пиріжки можна готувати вже приблизно через 40 хвилин. Тут класична начинка з варених курячих яєць і зеленого цибулі, спеції у неї додаємо по своєму смаку. Дріжджі використовуються сухі швидкого підйому, достатньо однієї чайної ложечки. З цих продуктів вийде десять пиріжків.

Інгредієнти

  • 200 мл кефіру;
  • 50 мл води;
  • 150 мл рослинного масла;
  • 50 г зеленої цибулі;
  • 4 яйця;
  • 100 г масла вершкового;
  • 1 ч. л. солі;
  • 450 г борошна;
  • 25 г цукру.
  • 1 ч. л. дріжджів;

Покроковий рецепт класичних пиріжків з цибулею і яйцем

Крок 1:

Воду підігріваємо і з’єднуємо з цукром, додаємо дріжджі і чайну ложечку борошна. Добре розмішуємо, залишаємо на двадцять хвилин. Масло вершкове ділимо навпіл, одну частину розтоплюємо і додаємо в кефір, решту будемо використовувати для начинки.

Крок 2:

Змішуємо кефір з дріжджами, додаємо сіль, збовтуємо до однорідності, засипаємо борошно. Тісто мнемо, поки воно не стане гладким, круту масу не робимо. Накриваємо, залишаємо на 50 хвилин. Так як тісто з кефіром, довше не тримаємо.

Крок 3:

Яйця варимо, очищаємо, ріжемо маленькими кубиками. Рубаємо промитий цибулю змішуємо, солимо, додаємо розтоплене вершкове масло. Мнемо і розмішуємо ложкою, зменшуємо обсяг фаршу.

Крок 4:

Ділимо тісто на десять грудочок, справах кульки, даємо їм відпочити десять хвилин. Розкачуємо коржі, розподіляємо начинку з яєць і зеленого лука, з’єднуємо протилежні сторони, зшиваємо, формуємо звичайні класичні пиріжки.

Крок 5:

Олія рослинна рафінована виливаємо в сковороду і розігріваємо. Можна перевірити температуру маленьким шматочком тесту. Як тільки навколо нього з’являться шиплячі бульбашки, можна викладати пиріжки.

Крок 6:

За один прийом смажимо відразу кілька пиріжків. Враховуємо, що при попаданні в олія вони піднімуться і стануть ширшими. Даємо підрум’янитися нижній стороні, потім перевертаємо. Так як цибуля з яйцем готові до вживання, довго пиріжки в сковороді не тримаємо.

Дріжджі бувають різні по підйомній силі, як і температура в приміщенні. Якщо тісто дуже швидко підійшов, то не потрібно витримувати визначений час. У спеку маса може перекиснуть, пиріжки не підрум’яняться, з’явиться неприємний аромат, тому влітку довго стояти тесту не даємо.