Як швидко приготувати пиріжки з листкового тіста з яйцями: шість домашніх покрокових рецептів

Як швидко приготувати пиріжки з листкового тіста з яйцями: шість домашніх покрокових рецептів

Покрокові рецепти пиріжків з листкового тіста з яйцями і цибулею, сиром, рибою, сиром

Варіант 1: Класичний рецепт пиріжків з листкового тіста з яйцями і цибулею

Яйця і цибулю – класичний варіант фарш для пиріжків, який можна використовувати в виробах з будь-якого тесту. Тут спрощений і навіть ледачий рецепт. Для пиріжків знадобиться одна пачка листкового тіста. Виймаємо його з морозилки, даємо відтанути, потім відразу ж приступаємо до приготування. Прогріваємо Духовку до 200 градусів, нижче за температуру краще не робити.

Інгредієнти

  • 5 яєць;
  • 150 г зеленої цибулі;
  • 500 г тіста;
  • 1 жовток;
  • ложка молока.

Як приготувати класичні листкові пиріжки з яйцем

Крок 1:

Яйця заливаємо холодною водою, ставимо на плиту, після закипання варимо вісім хвилин. Остуджуємо під краном, очищаємо, ріжемо дрібними кубиками. Зелена цибуля перебираємо, нарізаємо, змішуємо з яйцями, солимо.

Крок 2:

Розкачуємо тісто. Нарізаємо на дванадцять прямокутників. Сирий жовток змішати з ложкою молока або води. Змащуємо краю всіх квадратиків. Розкладаємо начинку з яєць і зеленого лука.

Крок 3:

Накриваємо начинку з яєць вільної стороною прямокутника, склеюємо всі змащені краю, перекладаємо пиріжки на деко. Зверху робимо дірочки. Змащуємо залишилися жовтком.

Крок 4:

Залишається тільки поставити пиріжки в духовку і довести до рум’яного кольору, готуються вони буквально десять або п’ятнадцять хвилин, все залежить від печі.

Можна в начинку для пиріжків додатково додати трохи сметани, тоді цибуля не буде розсипатися, маса компактно розміститься на шматочках тіста, не виникне проблем з формуванням пиріжків.