Маринуємо смачні помідори на зиму без оцту в банках – покроковий фото-рецепт

Маринуємо смачні помідори на зиму без оцту в банках – покроковий фото-рецепт

Маринуємо помідори без оцту і прянощів дивно свіжі на смак

Заготовок багато не буває. Напевно, багато господині прагнуть заповнити всі наявні баночки, смачними і корисними заготовками на зиму. В основі всіх заготовок консервантом виступає оцет. Але сьогодні ми розвіємо ваш міф про заготовках. Пропонуємо вам закатати кілька баночок таких простих помідорів без оцту, і ми запевняємо вас, що цей рецепт стане одним з ваших улюблених.

Помідори за цим рецептом виходять настільки «свіжими», що, здається, їх тільки нещодавно зірвали з грядки. Щоб не перебивати їх смак, ми не додаємо жодних прянощів. Чистий смак помідорів і нічого більше. Давайте готувати!

Інгредієнти на 1 літрову банку:

  • Помідори – скільки влізе в банку
  • Сіль – 1 ч. л.
  • Вода – 450-500 мл

Рецепт приготування:

Помідори вже куплені і стоять чекають своєї години. Давайте подивимося на них. Вибирайте помідори з щільною шкіркою. Якщо у нього буде зелена «попка», нічого страшного, такі самі помідори краще для заготівлі. Помідори ретельно промийте.

Перед тим, як укласти помідори в банку, її необхідно простерилізувати. Ви це можете зробити будь-яким зручним вам способом – над парою, в духовці або в мікрохвильовій печі.

Укладаємо помідори в банку, і додаємо в неї 1 ч. л. солі. Всі. Більше нічого не потрібно! Правда, правда, немає, петрушка теж не потрібна, і цибулю, і часник, теж не потрібен. Спеції? Ні, вони теж не потрібні.

Заливаємо банки чистою холодною водою.

Всі банки ставимо в каструлю. Наливаємо в каструлю наливаємо воду. Вона повинна покривати 2/3 банки. На дно каструлі покладете силіконовий килимок або рушничок, щоб банки не лопнули.

Ставимо каструлю на вогонь. Коли вода в каструлі закипить, трохи зменшуємо вогонь, щоб вода не сильно кипіла. Прикриваємо банки кришками і стерилізуємо літрові банки 25 хвилин. Через це час, закочує банки кришками і перевертаємо догори дном. Укутувати помідори не потрібно.

Даємо помідорів повністю охолонути і тільки після цього переносимо банки на зберігання в підвал або комору.

Такі помідори без сумніву, припадуть вам до смаку.