Варення з кабачків з яблуками пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати варення з кабачків з яблуками пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування смачного бурштинового варення з кабачків з яблуками

Варіант 1: Класичний рецепт варення з кабачків з яблуками

У сезон яблука і кабачки встигають не зовсім одночасно, так що рекомендації використовувати молоді овочі нерідко так і залишаються лише побажаннями. На практиці до яблучного сезону кабачки найчастіше вже лише великі, але варення ми з них все одно зваримо чудове. Розраховуючи масу продуктів, кабачок беремо з запасом, товстим шаром зрізаємо з нього шкірку, насіння теж вичищаємо не шкодуючи. М’якоть нарізаємо і зважуємо, відбираємо рекомендовану кількість. У молодих овочів м’якоть кілька соковитіше, це з лишком компенсує збільшення порції яблук. Додайте всього лише один дрібний плід, і варення на вашому столі буде в центрі уваги.

Інгредієнти:

  • півкілограма дрібних молодих кабачків;
  • п’ятсот грамів солодкуватих яблук;
  • двісті грамів рафінованого цукру;
  • маленький лимон.

Покроковий рецепт варення з кабачків з яблуками

Крок 1:

Кабачок вимийте і розріжте навпіл, видаліть з серединки насіння, тонким шаром зріжте шкірку, а м’якоть розпустіть довгими смужками і далі наріжте сантиметрові кубиками. Вскипятив пару літрів води, опустіть в неї м’якоть кабачка, відрахуйте сім хвилин, потім перелийте вміст каструлі в друшляк і потримайте його недовго під струменем прохолодної води.

Крок 2:

Дайте повністю стекти зайвій волозі і перекладіть кабачки в об’ємну каструлю з масивним дном, в ній і згодом будемо готувати варення. Засипте кабачкову м’якоть цукром, залиште на строк до семи годин. Яблука вимийте, розріжте спочатку уздовж, навпіл і виберіть серцевину. Потім, не очищаючи шкірки, наріжте таким же розміром, як перед тим м’якоть кабачка.

Крок 3:

Яблука додайте в солодку масу і перемішайте, розігрійте до закипання і проваріть рівно п’ять хвилин. Відставте з плити і дайте варенню охолонути, на це знадобиться приблизно шість годин. Процес доведення до кипіння і варіння повторіть ще двічі.

Крок 4:

У стала помітно однорідної масу вичавіть трохи соку з лимона. Ретельно простерилізований банки, розкладіть по них варення і герметично укупорьте.