Тісто для мантів пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати тісто для мантів пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування домашнього тесту для мантів на воді, молоці, окропі

Варіант 1: Класичний рецепт тіста для мантів

Манти – одне з національних страв східних країн. Це дуже ситне і соковите м’ясне блюдо, яке зазвичай готується на пару. Одним із секретів вдалого мантів можна назвати приготування тіста для них. На смак ніжна і бархатиста тісто складається всього лише з декількох інгредієнтів.

Традиційно це вода, борошно, яйце і сіль. Але за бажанням воду можна замінити молоком або кефіром, додати трохи цукру і рослинної олії. Вийде різноманітність видів тіста та мантів з нього. Є ще кілька варіантів вдалого тесту, але спочатку класичний рецепт.

Інгредієнти:

  • 100 мл води;
  • одне яйце;
  • велику дрібку солі (близько 7-10 гр.);
  • 350 гр. пшеничного борошна вищого гатунку.

Покроковий рецепт тіста для мантів

Крок 1:

З’єднайте яйце, сіль і воду в чашці або будь широкій мисці. Перемішайте.

Крок 2:

Просійте борошно, використовуйте продукт тільки вищої якості. Тільки сипка та біла за кольором борошно може утворити добре липке тісто. Воно не буде рватися при ліпленні і варінні. Додайте борошно в рідку заготовку. Руками подмесите масу, щоб отримати однорідний за структурою ком.

Крок 3:

Залиште тісто в пакеті при кімнатній температурі приблизно на півгодини. В цей час борошно проявить свої кращі клейкі якості, маса стане більш еластичною і тягучою. Через цей час можна розкочувати і формувати напівфабрикат.

Кожен раз, коли готуєте тісто для мантів, обов’язково просеивайте борошно. Так вона стане не тільки пишніше і насититься киснем. Але і заберуться всі спресовані грудки, що утворилися в процесі тривалого зберігання. Щоб клейковина борошна швидше і краще проявилася, використовуйте в рецепті теплу або кімнатної температури воду.