Пшенична каша в мультиварці пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати пшеничну кашу в мультиварці пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування пшеничної каші в мультиварці на воді, молоці, з м’ясом, куркою, гарбузом: як приготувати пшеничну кашу в мультиварці Редмонд і Поларіс

Варіант 1: Пшенична каша в мультиварці на воді

Два поширених виду пшеничної крупи – «Артек» і «Полтавська» – помітно відрізняються структурою і, як наслідок цього, готова каша теж буде різною консистенції. Перша більш ніжна, саме з неї варто готувати солодкі страви. Друга, не поступаючись у смаку, все ж дещо грубіше, з неї краще приготувати гарнір за першим рецептом, або використовувати для рецептів з м’ясом.

Інгредієнти:

  • повний мультистакан якісної пшеничної крупи;
  • сіль;
  • чверть пачки масла;
  • три мультистакана води.

Покроковий рецепт гарнирной пшеничної каші в мультиварці

Крок 1:

Пшенична крупа порівняно дрібна, промивати її варто, використовуючи дрібнопористе сито. Розсипте її спочатку по столу і виберіть вручну великий видимий сміття. Зберіть крупу в сито і легкими встряхивающими рухами, наче зібралися просіяти, висійте дрібний сміття. Направте в сито струмінь холодної води і помішуйте крупу з хвилину, ложкою або просто рукою. Вимочувати пшеничну крупу не потрібна, вона вариться досить швидко, тому сито просто занурте у миску більшого обсягу, перемішайте крупу прямо у воді і злийте її з сита. Якщо вода мутнувата, вилийте її і повторіть кілька разів.

Крок 2:

Ретельно зцідіть останню воду і перекладіть крупу в чашу, посоліть. Додавайте спеції виключно на свій розсуд куди смачніше пшенична каша без них. Вливаємо воду. Кількість вибирайте виходячи з потрібної густоти: жидковатая каша вийде при пропорції 1:4. Густа, хоча розсипчастою її не назвеш, вийде при стандартному співвідношенні – стакан крупи, на два води. Найчастіше готують пшеничну кашу, заливаючи кожну міру крупи 2,5 заходами води. У такому випадку вона виходить досить м’якою, але помітно відрізняється від розмазні.

Крок 3:

Оптимальний режим – «Варка експрес» для моделей марки Редмонд, а для всіх інших підійде «Плов» або «Розсипчаста каша». Якщо тривалість роботи в такому режимі перевищує сорок хвилин, скоротіть його, перенастроює таймер, або зупиніть прилад вручну.

Крок 4:

Рекомендується, незалежно від пропорцій продуктів і моделі пристрою, після закінчення півгодини заглянути під кришку і перемішати, при необхідності.