Швейцарську меренгу пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати швейцарську меренгу пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування ніжною і повітряної швейцарської меренги

Варіант 1. Класичний рецепт швейцарської меренги

Швейцарська меренга – гладенький, ніжний і повітряний білковий заварний крем. Вона чудово тримає форму, тому її часто використовують для прикраси кондитерських виробів. Крем виходить пухким і м’яким всередині, з тонкою скоринкою на поверхні.

Інгредієнти

  • два яєчних білка;
  • 120 г цукру мелкокристаллического.

Покроковий рецепт швейцарської меренги

Крок 1:

Яєчні білки помістіть у чистий сухий сотейник. Відразу всипте весь цукор. Перемішайте віночком.

Крок 2:

В каструлю, велику за обсягом, ніж сотейник, влийте воду і поставте на плиту. Доведіть до скипання і зменшіть вогонь. Зверху поставте сотейник з білкової сумішшю. Безперервно розмішуючи, доведіть температуру білків до 60 градусів.

Крок 3:

Продовжуйте помішувати, поки кристали цукру не розчиняться повністю. Білки повинні стати мутноватыми. Починайте збивати міксером на низькій швидкості. Через півхвилини трохи збільште швидкість і збивайте до отримання повітряної гладкої маси.

Крок 4:

Зніміть сотейник з водяній бані і відразу помістіть в ємність з холодною водою. Продовжуйте збивати на високій швидкості міксером до повного охолодження білкової маси. На це піде приблизно п’ять хвилин. Перекладіть крем в мішок і декорують кондитерський виріб.

Важливо, щоб посуд, в якій ви будете готувати меренгу, була абсолютно чистою і сухою. Перед приготуванням її рекомендують охолодити в морозильній камері. Не використовуйте посуд із пластику.