Як швидко приготувати смачне печиво з повидлом: пять простих покрокових рецептів

Як швидко приготувати смачне печиво з повидлом: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти домашнього печива з повидлом на маслі і маргарині, сирі, сметані

Варіант 1: Класичне печиво з повидлом «Кураб’є»

Кураб’є – найвідоміше печиво з повидлом. Маленькі квіточки з апетитною серединкою знають у всьому світі. На даний момент існує близько сотні рецептів цього ласощі, але класикою є «Кураб’є бакинське». Саме його рецептура тут представлена. Для тесту потрібна виключно цукрова пудра, можна подрібнити пісок самостійно. Для серцевин беремо натуральне і густе яблучне повидло.

Інгредієнти

  • 160 г борошна;
  • 40 г цукрової пудри;
  • 1 г ваніліну;
  • 1 білок;
  • 100 г масла;
  • 8 г крохмалю;
  • 60 г яблучного повидла.

Покроковий рецепт класичного печива з повидлом

Крок 1:

Масло розм’якшити, але не розтопити. Викладаємо його у глибоку посудину, попускаем міксер і добре збиваємо, додаючи цукрову пудру. Як тільки вона розчиниться, а маса стане світлою, додаємо білок від одного яйця і ванільний цукор. Збиваємо кілька секунд з ними.

Крок 2:

Закладаємо в збиту масу борошно, розмішуємо лопаткою, не міксером і відразу ж перекладаємо тісто в кондитерський мішок з насадкою «Зірочка».

Крок 3:

Деко бажано застелити, щоб печиво не прилипло або просто змащуємо. Відсаджуємо через насадку акуратні квіточки, робимо діаметр від п’яти до восьми сантиметрів. Беремо чайну ложку і в центрі акуратно робимо маленьку ямку. У неї будемо закладати яблучне повидло.

Крок 4:

Повидло змішуємо з крохмалем, щоб вона не стікала, серединка на квітці зберегла своє місце. Викладаємо його ложечкою в лунку. Але також можна перекласти в пакетик, зрізати куточок і видавити через отвір.

Крок 5:

Ставимо печиво з повидлом в духовку відразу, вона вже повинна прогрітися до 200 градусів. Час випічки для квіточок середнього розміру близько 12 хвилин. Але краще дивитися за кольором. Як тільки квіточки стануть приємного жовтуватого відтінку, виймаємо їх з духовки, охолодити.

Тут дана рецептура невеликої кількості печива, при необхідності всі продукти збільшуємо в два або в три рази. Важливо тільки відразу використовувати всі тісто, воно зберіганню не підлягає: в теплі масло почне танути, а в холодильнику застигне, після чого видавити квіточки не вийде.