Курячі стегенця в мультиварці пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати курячі стегенця в мультиварці пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування смажених, запечених і тушкованих курячих стегенець в мультиварці з грибами, овочами, картоплею, чорносливом і яблуками

Варіант 1: Класичний рецепт смажених курячих стегенець в мультиварці

Для замороженої курятини більше підходить один з таких рецептів, який спеціально розрахований на такий продукт. Все ж, якщо мають намір використовувати саме такий напівфабрикат, постарайтеся уникнути примусової розморожування.

Найшвидший метод, який ще можна допустити – упакувати стегенця в пластиковий пакет, а його, в свою чергу, ще один, туго зав’язавши і не даючи виходу повітря. Покладіть упаковку в гарячу воду і перевертайте і струшуйте її раз у п’ять хвилин. Охололу воду замінюйте щоразу більш холодною.

Інгредієнти:

  • два кілограми охолоджених курячих стегенець;
  • перець, часник і дрібна сіль;
  • олія, рафінована;
  • лаврушка і спеції для птиці.

Покроковий рецепт

Крок 1:

Пару ложок олії змішайте з сіллю, і покришіть туди невелику часникову голівку. Стегенця вимийте і обсушіть, по можливості обпалити над конфоркою, обов’язково поскобліть злегка ножем.

Крок 2:

Густо натерши курятину маринадом, дайте їй до півгодини просочитися ароматами і сіллю. Перевертайте і масажними рухами натирайте стегенця, повторивши таку процедуру хоча б двічі.

Крок 3:

Рівно на сорок хвилин виставляємо таймер, найкраща програма для стегенець – «Випічка». Курятину складіть шарами, пересипавши їх разломленным лавровим листом і спеціями, і полив залишками маринаду. Опустіть кришку, щільно зафіксуйте, в середині циклу швидко перемішайте курятину.