Варення з персиків вісім простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати варення з персиків вісім простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування ароматного варення з персиків

Варіант 1. Класичний рецепт варення з персиків

Персик – м’який і ароматний фрукт, який гарний як в свіжому, так і консервованому вигляді. З нього готують джем, конфітюр, узвар і, звичайно, варення. Персики сприяють нормалізації обміну речовин, стимулюють роботу мозку і зміцнює стінки судин.

Інгредієнти

  • 360 г джерельної води;
  • 1 кг 400 г звичайного цукрового піску;
  • кілограм персиків;
  • 4 г лимонної кислоти.

Покроковий рецепт варення з персиків

Крок 1:

Фрукти сортуємо, видаляючи недозрілі і зіпсовані плоди. Обполіскуємо їх під краном і опускаємо на кілька секунд в окріп. Знімаємо шкірку.

Крок 2:

Кожен плід розрізаємо і видаляємо кісточки. Залишаємо половинками, або нарізаємо скибочками. Готуємо розчин з води і лимонної кислоти в пропорції 1:10. Опускаємо в нього персики на десять хвилин.

Крок 3:

Відкидаємо фрукти на сито і залишаємо, щоб стекла вся рідина. У каструлі доводимо до закипання воду. Опускаємо в неї персики і бланшируем хвилин п’ять. Відразу остуджуємо під краном.

Крок 4:

З’єднуємо джерельну воду з цукровим піском і варимо на повільному вогні до розчинення кристалів, постійно помішуючи. Знімаємо сироп з плити. Кладемо в нього персики і знову ставимо на вогонь. Варимо десять хвилин, періодично помішуючи і знімаючи піну. Вимикаємо вогонь і залишаємо ласощі на ніч. Потім повторюємо процедуру ще двічі. В останній раз готуємо варення 20 хвилин, охолодити, прикривши каструлю марлею. Розкладаємо у стерильні ємності і закриваємо пергаментом. Зберігаємо в холодильнику.

Персики для варення не повинні бути переспевшими. Плоди беріть щільні і в міру стиглі. Якщо ви плануєте заготовляти варення на тривале зберігання, расфасуйте його гарячим по банкам і герметично укупорьте.