Відбивні зі свинини на сковороді

Відбивні зі свинини на сковороді

Покрокові рецепти відбивних зі свинини на сковороді в панірувальних сухарях, клярі, сирі, в медовому і вершковому соусі

Варіант 1: Класичні відбивні зі свинини на сковороді

У класичному варіанті свинячі відбивні смажаться в панірувальних сухарях. Можна їх приготувати з черствого хліба, батона або придбати в магазині. Небажано використовувати сухарики з житнього випічки, так як вони не дуже добре поєднуються зі свининою, можуть давати кислий смак. Брати свинячу м’якоть або вирізку. З такої кількості м’яса вийде 4 великі відбивні.

Інгредієнти:

  • 500 р свинини;
  • яйце;
  • 50 г сухарів;
  • 25 мл молока;
  • сіль і перець;
  • 100 мл олії.

Покроковий рецепт класичних відбивних на сковороді

Крок 1:

Розрізати м’ясо на чотири відбивні, тобто порційними пластинами. Кухонним молоточком відбити шматочки з обох сторін. Приправити сіллю, перцем, розтерти спеції з двох сторін. Відкласти свинину на кілька хвилин, довго маринувати не потрібно.

Крок 2:

Яйце і молоко з’єднати, збити виделкою, трохи присолити. Панірувальні сухарі висипати в широку миску, в якій буде легко обвалювати шматочки м’яса. Відразу ж налити олію у сковорідку поставити на плиту, нехай нагрівається.

Крок 3:

Взяти одну відбивну, змочити в мисці з яйцем, обваляти в підготовлених сухариках, відправити на сковорідку. Те ж саме повторити з рештою трьома шматками м’яса. Робити все це потрібно швидко, щоб свинина рівномірно прожаривалась.

Крок 4:

Готуємо відбивні з одного боку 3-4 хвилини, перевертаємо. Готуємо м’ясо з другої сторони, приблизно стільки ж за часом. Потім з сковорідки виймаємо, щоб відбивні не просякли жиром.

За бажанням можна змішати панірувальні сухарі з білими насінням кунжуту. Можна використовувати подрібнені кукурудзяні пластівці, але вони не повинні бути солодкими, тобто без глазурі і меду. Іноді перед опусканням в яйце свинину спочатку обвалюють у борошні для кращого зчеплення шарів, збереження соковитості.